Přejít na obsah

Výměna žárovky v zrcátku


Scanman

Doporučené příspěvky

Na osvětlení prostoru pro nohy je žárovka která se dá vyměnit.(žárovka W5W) Jinak pokud by tam byla dobrá a nebyla prasklá tak je problém v tištáku kde jsou i ledky na směrovky bude to tam zoxidovaný pak je třeba vyměnit celý spodní díl zrcátka. Mrkni zda není nějaká chyba v jednotce občas se mi tam taky ukázala a po výměně to nesvítilo a až když se smázla chyba tak to fungovalo.

No a tady je foto po neůspěšném pokusu rozchodit zoxidovaný tišták s diodama na směrovky ale je od tamtud vyvedeno to osvětlení prostoru pro nohy.

post-30138-1277542649,4341_thumb.jpg

Editováno: , autor: acek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicméně jak na to:

a) vyloupnout opatrně sklo zrcátka

B) za ním odmontovat šroubky a oddělat deklík zrcátka (ten nabarvaený)

c) vamontovat komplet světýlko, otočit paticí vyměnit žárovkua zpět

Pozn: TO sklo se vyloupává pěkně debilně a občas to prde, pokud máš samozatmavovací nechal bych to podělat servis. Jsou pojištěný a stojí to skoro 5000,-Kč nový to sklo, ale pokud jsi šikulka (já na mechaniku ne) tak to vyloupneš sám ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyloupávání skla je velkej risk .Lepší je sundat ten lakovanej plast jde to celkem snadno za pomoci trošky násilí.Neboj se je dost houževnatej tak ti neprasknea v případě poškození není tak drahej jak to sklo.Dělal jsem to hodněkrát a vždy naprosto bez poškození výměna na dvě minutky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Vyloupávání skla je velkej risk .Lepší je sundat ten lakovanej plast jde to celkem snadno za pomoci trošky násilí.Neboj se je dost houževnatej tak ti neprasknea v případě poškození není tak drahej jak to sklo.Dělal jsem to hodněkrát a vždy naprosto bez poškození výměna na dvě minutky.

potvrzuju, sundat plast jde celkem vpoho...

jo a pro blbce podobne jako ja, zarovka se vyjme tak, ze se tou patici otoci o 45 stupnu...po 5 minutach paceni jsem na to nakonec taky prisel :)

prikladam fota kde jsou videt mista kde to drzi a je tam potreba trochu zapacit

post-59733-0-04585000-1329917399_thumb.j

post-59733-0-98668600-1329917507_thumb.j

Editováno: , autor: smrczech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...