Přejít na obsah

iPhone


Doporučené příspěvky

Asi v rukách. :) Mám to bez problému. Malý návod:

Zapni klíč v zapalování, Na iPhone jdi do nastavení, v nastavení dál do obecné, v obecném na bluetooth, zapnout bluetooth. Začne hledat zařízení a mělo by nalézt SKODA BT, vybrat SKODA BT a zadej heslo pro připojení 1,2,3,4 a mělo by být hotovo. Po vypnutí zapalování se spojení přeruší a pokud necháš zapnuté BT na telefonu tak při dalším zapnutí zapalování se automaticky budou BT párovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak v tom problem neni ... v IT si vcelku poradim ;) mě nenajde iphone ke sparovani pravě vubec nic.. asi na 4 pokus naopak BT v autě napsalo že nalezl 345...... což by odpovídalo Mac adrese Iphona a napsalo mi to heslo co mám zadat v iphonu a na něm se nic neobjevilo... a to se stalo pouze 1x a podruhe už se to ani neobjevilo. Je pravda že mám v iphonu firmware 4.0 takže to vypada že si s nim fakt zatim jednotka v autě neporadí a tudíž ani s iphonem 4. Ještě otestuji najit BT v autě nouťasem zda vůběc šiří signal :)

Asi v rukách. :) Mám to bez problému. Malý návod:

Zapni klíč v zapalování, Na iPhone jdi do nastavení, v nastavení dál do obecné, v obecném na bluetooth, zapnout bluetooth. Začne hledat zařízení a mělo by nalézt SKODA BT, vybrat SKODA BT a zadej heslo pro připojení 1,2,3,4 a mělo by být hotovo. Po vypnutí zapalování se spojení přeruší a pokud necháš zapnuté BT na telefonu tak při dalším zapnutí zapalování se automaticky budou BT párovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi po hodině experimentovaní a vypínání bluetooth na telefonu s hledaní z auta atd... jsem se dostal k tomu že mi v jednu chvilku našel zase to číslo telefonu a tentokrát ho spároval.. Bohužel telefon píše že je spojen s SKODA_BT ale auto hlásí že neni sparovano s žádným telefonem :(

Mám BT jednotku 1Z0 035 729E. Je to GSM II. Koukni sem

nebo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

mám trochu problém s tel. seznamem - když ho dám načíst z telefonu, tak se nenačte nic nebo přesněji řečeno se přepíše stávající seznam v autě prázdným seznamem. Mám tel Samsung Wave. Problém jsem vyřešil, že jsem si kontakty nakopíroval do tel nokia, z něj poté do auta. A nyní už nedávám aktualizovat tel. seznam v autě, když mám připojenej Samsung. Vše jinak funguje jak má...

to skycz: z Galaxy se ti kontakty nakopírují v pohodě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Já mám problém s iPhone 4 a GSMIII sadou. Když jsem cca před měsícem pořídil auto tak se vše bez problému spárovalo a fungovalo. Teď jsem musel přeinstalovat iPhona a od té doby to přestalo jít. Telefon se nespáruje nebo respektivě nenajde žádnou BT sadu :-(.

Na displeji v autě mě svítí číselný kód pro spárování a pod ním funkce ZRUŠIT která ovšem vůbec nejde potvrdit. Tzn. nepustí mě to vůbec do menu na vyhledání nového telefonu. Už nevím co s tím mám dělat. Kdyby mi to před tím nefungovalo tak bych neřekl nic, ale takto ?:-(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

U tebe je problém, že se to snaží nějak spárovat, ale díky vyššímu software v tvém telefonu dojde k chybě.

Řešení:

1. U iphonu pokud ho budeš mít v tu chvíli v autě vypnout Bluetooth !!!!

2. Spárovat HF jednotku s jiným novým telefonem

3. Pak přes menu bluetooth, profily, vymazat profil iphonu případně pak i aktuálně spárovaného telefonu. Vždy nejprve mazat iphone.

4. Zapnout bluetooth na tvém iphonu a Maxi-Dotem vyhledat zařízení...vše už pak proběhne jak poprvé.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

No ja jsem mel HTC EVO 3D a s radosti jsem sedal do auta, ze vsechno sparuju a ono prd... podelany profil RSAP (BT SADA PREMIUM III). Tak jsem skoncil u Blackberry, ktery to umi, ale neskutecne me to stve....

skytcze: jakej model telefonu mas? Je to galaxy SII nebo SI? Pouzivas nejaky specialni soft na rSAP nebo to Galaxy to umi "od prirody?"

Diky za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podařilo se už někomu spárovat iPhone s OS 5.0 a GSM III? Mě ne :-) Píše to nekompatibilní přístroj :-( Pomohla by třeba aktualizace firmwaru ve Škoda servisu? To by zvládnout mohli, ne? :)))

iPhone nemá rSAP, takže se s GSMIII Premium neumí spojit.

Pomůže výměna jednotky v autě. Vhodnou mám zrovna na prodej. Kdyžtak SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...