Přejít na obsah

iPhone


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím všechny na tomto foru. Koupil jsem SII 2009, nemohu spárovat Iphone 4s . Pod sedadlem mám jednotku 5NO 035 730 B . Mohl by mi někdo poradit, jek to udělat, případně pomoci . Zároveň bych chtěl odblokovat video obraz. U předchozího vozu C5 mi telefon v autě fungoval bez problému. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

mike_k: Zadny progres. Na iPhone5 mam cistou instalaci iOS7, takze jsem zarizeni vymazavat nemusel. V aute jsem obnovil co se dalo, HF profil take vymazal a zadny vysledek. iPhone zarizeni vidi, ale nesparuji se.

EDIT: Tak vse vyreseno. Dnes jsem jeste jednou zkusil obnovit nastaveni v Columbusu a pak uz se vse podarilo. Sparovano, vse funguje jako drive pod iOS6.

Jeste jeden EDIT: Funguje i s iPhone 5S.

Editováno: , autor: skodaforum20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak jsem zkousel iphone 5s s columbusem v superb2 a zatim jsem uviznul na nekompatibilnim

Mobilnim telefonu. Poprve co sem zkousel parovat to po me vyplivlo heslo ale to jsem se uklik a pal uz to neslo, vyresetoval jsem i columbuse a nic. Jinak telefon zarizeni nenajde hledam ho columbusem. Diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 9 měsíců později...

Ahoj,

koupil jsem si iPhone 5S (iOS 8.1.1) a nejde se mi pripojit s autem. Mam Superb 12/2011, vybava L&K. Predtim jsem tam mel pripojeny iPhone 4S (iOS 7) a vse bezelo v pohode.

Volal jsem primo na Skoda Auto infolinku, do meho domovskeho servisu a nikde mi nebyli schopni poradit (jen ze vedi, ze s tim jsou problemy a nevedi co s tim).

Zde na foru jsem koukal, ze problemy delal iOS 8.0, ale uz mam tu vyssi verzi, kde by to melo byt ok.

Nejake napady co s tim?

Diky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...