Přejít na obsah

iPhone


Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím!! :-)

Mám stejný problém.. Mám navigaci Columbus III. (popravdě řečeno nevím zda Premium nebo nePremium) a iPhone 3GS s 5iOS. Auto mobil najde, ale napíše, že není kompatibilní a iPhone auto ani nenajde... Jde s tím něco dělat? Propojit to třeba nějak jinak? Já na stránkách škodovky našel něco o nějakém HFP ( https://mediaportal....remium_UMTS.pdf) a to tím propojit nelze? A případně ta změna na GSM II, kolik stojí i s prací a jaký je funkční rozdíl oproti GSM III?

Podařilo se už někomu spárovat iPhone s OS 5.0 a GSM III? Mě ne :-) Píše to nekompatibilní přístroj :-( Pomohla by třeba aktualizace firmwaru ve Škoda servisu? To by zvládnout mohli, ne? smile.gif))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Tak jsem vyzkoušel postup od Members a funguje skvěle, takže nejdřív jsem iPhona 4 aktualizoval přes iTunes na iOS 5.1.1 pak Vše zazálohoval, následně provedl Unthentered Jailbrek, dále přes Cydii naistaloval RSAP server, zde nechal Vše nastavené jak bylo, dále přes Cydií nainstaloval SIM Manager a zde si nakopčil které kontakty se mají spárovat s Columbem. Společně s RSAP servrem se nainstaloval BTstack který řídí připojení přes blutooth. Po zapnutí zapalování jsem na MaxiDotu dal vyhledat telefon ihned byl vyhledán a spárován (potvrzovací kod vyskočí na telefonu) poté v nastavení na MaxiDotu zadejte ve volbě telefonní seznam - Seznam ze SIM a Superb si seznam načte, Vše funguje i hlasové vytáčení včetně rychlých voleb. Je to spárované s Columbem s Superbu II a GSM III iPhone 4 a iPhone 4S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak mne to přestalo fungovat, RSAp server píše že vypršela Licence, ale bohužel nenabízí nikde nic k zakoupení nebo prodloužení, takže se tel odpojuje. Fakt to je masakr to spojení iPhona a Columbu, už jsem s tím strávil takovýho času a furt výsledek na h*** !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Použil jsem postup od Wozi a funguje mám SupII Columbus r.v.2012 na colubusu můžeš psát i sms a přijímat já to jediné nedostatky sms se ti nepřetahují z telefonu do columbuse a z5 tudiž když ti někdo napíše když jsi v aute tak to zustane uložené v aute ale v telefonu tu sms nenajdes a naopak a pak je jeste mensí detail s kontaktama jelikož se me podařilo nazdílet pouze kontakty které jsem nakopíroval na SIM v iPhonu což je max 250kontaktů. JInak ale musím říct že telefonování za jízdy zvláště po dálnicích je daleko konfortnější nejsou výpadky signálu a kvalita hovoru je super oproti klasickému GSMII když využívá k telefonování vlastní telefon. Já jsem to vyřešil tak že pokud jezdím jen po městě tak využívám klasické připojení jako přes GSMII a pokud jedu dále tak si v iPhone zapnu rSAP server a připojím se takto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale kedže ešte nemáš GSMIII, tak potom ni je niektorá jednotka GSMIII, ktorá sa vie spojiť aj s iPhonom?? Čo montuju teraz do Skodoviek ? Nejako to totiž je poriešené, pretože iPhon nikdy nebude vedieť normálne rSAP, má ich kopec ludi a v škodovkách im už funguju. A nechce sa mi veriť, že by zase dávali GSMII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro starou O2 do MR2009 platí, že když koupíte rSAPovou jednotku co umí smsky nebudete ji mít na Maxi-Dotu a tím nebudete moci uložit PIN. Co vím tak je problém tu jednotku spárovat i jako GSM2, protože není běžně viditelná pro bluetooth.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím PIN máš pravdu ten se zadává na MAXIDOT takže pokud nebude komunikovat s MAXIDOT tak určitě nepůjde. Ale pokud se nepletu tak i normální spojení a i GSMII se páruje pomocí MAXIDOT!!!

Editováno: , autor: žralok
Citace předchozího příspěvku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale kedže ešte nemáš GSMIII, tak potom ni je niektorá jednotka GSMIII, ktorá sa vie spojiť aj s iPhonom?? Čo montuju teraz do Skodoviek ? Nejako to totiž je poriešené, pretože iPhon nikdy nebude vedieť normálne rSAP, má ich kopec ludi a v škodovkách im už funguju. A nechce sa mi veriť, že by zase dávali GSMII.

Já iPhone používám mám GSMIII a vše mě funguje normálně rSAP na iPhonu jde taky zprovoznit ale není to plnohodnotné ale vše funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...