Přejít na obsah

iPhone


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

no ale znam lidi kteri maji v octavce pred Fl.prave gsm III,tak jak oni teda sparujou ten tel?kdyz maji starej maxi dot??nejde ten pin zadavat na columbusu??

Mam take O2 MR06 do auta jsem dal gsm premium III - 3C8 035 730 C a funguje perfektne, figl je vtom ze pokud chces sparovat telefon musis

jednotku dat do O2 FACELIFT sparovat telefony či jina BT zařízení a pote das zpet do sveho auta. Tyto nove jednotky umi pouze novy protokol BAP pro

zobrazovani na Maxidotu, proto na pred FACE modelech nefunguje menu TELEFONU na Maxidotu. Jinak funguju na IPHONE 3GS fw5.0.1, Nokii E66 a s Columbusem SW3810a.

Pripojit novou jednotku a sparovat telefony v aute kde je jiz BT instalovana je otazkou peti minut. Potom uz vse ovladas na NAVI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

skodaforum20 bud nemá GSMIII nebo má GSMIII jednotku která umí oba profily!!! rsap a klasický hfp profil!!!

skodaforum20: jakou máš GSMIII jednotku? její číslo - najdeš pod sedačkou spolujezdce!

iphone 5 neumí rsap!!! a pokud má rsap - třeba nějaký vývojový kus tak musí mít v menu telefonu na columbusovi položku sms a může posílat sms z columbusu - což velmi silně pochybuji!

můj názor je že má jednotku 7P6 která není GSMIII!! je to GSMII s A2DP

Editováno: , autor: Milhausek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milhausek: Cetl jsem na zahranicnich forech, ze nektere starsi FW Columbusu neumeli poradne komunikovat s GSM jednotkou (resp. problemy s BT audiem nebo castecne nacitani tel. seznamu). Jinak, dle faktury za auto a vypisu vybavy bych mel mit opravdu GSM III. Jak je tomu ve skutecnosti zjistim co nejdrive a dam vedet.

Trochu OT:

Jinak, apple diky jeho restriktivni politice asi nikdy oficialne rSAP nepovoli (patent vlastni NOKIA). Udajne uz mel byt povolen v roce 2010 s nastupem iPhone 4 a zatim stale nic.

EDIT: Tak jsem si konecne vzpomel. Jednotku mam 3C8 035 730 B

Editováno: , autor: skodaforum20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Moje čerstvé zkušenosti s iPhone a rsap.

Telefon: iPhone 5, iOS 6.1, jailbreak

SW: RSAPserver free Trial

BT HF jednotka: 5N0 035 730 D

Zkoušel jsem to několikrát, ale po zadání hesla a následném připojování, oznámí telefon chybu a maxidot nahlásí, že se spojení nezdařilo. Mimochodem i výrobce programu uvádí, že vzhledem k použitému chipu už od iPhone 4S rsap nefunguje a neví, jestli někdy bude. Tak nezbývá, než se připojovat klasickým způsobem pomocí Bluetooth proflu HFP 1.5, který gunguje jak u 4S tak u 5 naprosto bez chybičky (tel.seznam, síla signálu, přehrávání hudby přes BT).

Editováno: , autor: pava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to funguje takto:

iPhone mám normálně spárovaný pomocí Bluetooth proflu HFP 1.5. Na iPhone pusím nějakou hudbu, stisknu tlačítko MEDIA na Columbusu a v nabídce stisknu tlačítko se symbolem BT. Hudba začne hrát z repro v autě. (iPhone 5 a jednotka 5N0 035 730 D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...