Přejít na obsah

iPhone


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, mám dotaz , jestli nemá někdo informaci, zda bude škodovka nabízet adapter pro iPhone 6 do držáku na palubní desce...V nabídce příslušenství je pouze pro iPhone 4 a 5...Psal jsem i mail na škoda@info ale dosud bez odpovědi...Pokud je tu někdo, kdo pracuje ve škodovce nebo u dealera Škoda, šlo by to nějak zjistit?

 

Jde mi o to, jestli mám ten držák demontovat a koupit nové lišty, nebo počkat na adapter a použít ho aspoň jako nabíječku...Chtějí za ty adaptéry dost peněz, ale když už tam ta příprava je, tak bych ji chtěl využít...Díky za odpovědi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...

Pokud po přečtení celého vlákna vše dobře chápu, tak kdo má Jablko a GSM III, tak je nahraný. Kdo má Jablko a GSM II, tomu vše šlape v pohodě. Řešením u GSM III by mohl být Jailbrake + instalace rSAP serveru, což nechce dělat každý. A ještě zde byl poznatek, že GSM III se umí chovat i jako GSM II ... znamená to snad, že lze přes VAG změnit režim a vyhnout se tak koupi jiné jednotky? Sám mám tento problém a telefon zatím musím držet u ucha.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravím - už týždeň sa pasujem s problém pripojiť môj iPhone 6S k palubnému počítači ( Columbu ) a stále mi to vyhadzuje chybu. Prečítal som toho už toľko, že mám v tom guláš  :kol-26: vraj by moja jednotka mala byť kompatibilná s mojím iPhonom ...

 

Full_Size_Render.jpg

 
IMG_1854.jpg
 
IMG_3938.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda ... myslel som, že je kompatibilná ... našiel som toto:

http://www.checkiphone.eu/velky-prehled-vwskoda-bluetooth-jednotek-podporujici-iphone/

 

 

Tak aspoň už viem ako mám postupovať ďalej :-)

 

Pozeral som nejaké jednotky na aliexprese - viete mi nejakú doporučiť + čo to všetko obnáša (teda čo všetko musím spraviť, aby som ju spojazdnil).

 

http://www.aliexpress.com/price/skoda-bluetooth-kit_price.html

 

https://vertigoflea.wordpress.com/2012/05/09/retrofitting-original-vag-bluetooth-phone-module-in-skoda-yeti/

 

pozn.: sadu na telefonovanie by som už mal mať v aute - takže predpokladám, že mi stačí kompatibilná jednotka

Editováno: , autor: S1anley
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj. Mam jednotku 3c8035730E a iphone 5 ios 10.1.1 a klasicke propojeni funguje jako hansfree i jako prehravac hudby. Ale nedokazi pripojit telefon pres rSAP aby fungoval jako premium. Zkousel jsem to na Samsungu S4 mini a tam je vse v poradku. Premyslim jestli by mi mohl pomoci Jailbrake a nejaka aplikace ale nejsem si jist ze po tom se mi telefon pripoji v rezimu premium. Ma s tim nekdo zkusenost??? Dekuju moc za info. Wiki. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Albion a @supersoptik: Nezáleží to jen na telefonu, ale hlavně na jednotce. Pokud jednotka podporuje "běžný" (HFP a PBAP apod.) Bluetooth profil pro připojení telefonu, musí se na ni připojit de facto každý telefon. Pokud ale podporuje jen rSAP (taky třeba zkontrolovat nastavení Bluetooth v autě!), samozřejmě se připojí jen telefony s podporou rSAP, což je jen několik Androidů a staré "hloupé" Nokie. Mimochodem, máme doma iPhone 6S 128GB a s naším autem bez problému funguje (jednotka 3C8035730E - GSMIII Premium, ale předpokládám, že by fungoval i s původní 1Z0035729C).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wizaard ja mam stejnou jednotku 3c8035730e a zatim jsem tam pripojil vsechno co jsem zkousel ale pouze na poslech hudby a na hansfree ale jedinny telefon samsung s4 mini se mi pripojil jako vzdalena sim a tudiz slo cist sms, slo nastavit wifi auta a podobne. Jinak ja mam iphona 5 a manzelka lenovo a ani jeden se nespoji jako premium pouze jako hf

Editováno: , autor: supersoptik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@supersoptik: Samozřejmě, čtení SMS a Wi-Fi (a jiné) jsou funkce dostupné pouze při rSAP připojení. Většina dnešních telefonů toto nepodporuje, jen některé Androidy (třeba Windows 10 Mobile / Windows Phone vůbec, iOS vůbec). Při klasickém připojení (HFP = handsfree a PBAP = kontakty) máš pouze telefonní seznam, hlasové ovládání a volání jako takové. Nic víc. Profil rSAP umožní autu kompletně převzít SIM z telefonu (jako bys ji vyndal z telefonu a připojil do auta), proto pak auto i čte přijaté SMS, proto sdílí 3G připojení přes Wi-Fi apod.

Editováno: , autor: wizaard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...