Přejít na obsah

Výměna ovladačů klimatic


Flag

Doporučené příspěvky

Dík, ten volant je hlavně z toho důvodu, že mi připadá věnec standardního volantu příliš úzký. Dal jsem tam co bylo první po ruce a jak to tak bývá, provizorní řešení vydrží nejdéle ... Ovladače ventilace bych ale raději volil právě třeba výměnou za origo (viz výše).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Jak se mi Alu rámečky na ovládačích docela líbí na OII tak na FII/Room se mi tyto-tento model vůbec nelíbí-hlavně ta foto z dálky prostě ukazuje, že to tam je jak pecka na oko. Na tom ovládači světel to docela jde. No prostě jedinné řešení nové-jiné ovládače, až jednou někdo nějaké najde, nebo to začne dělat nějaká manufaktura, tak dostane Nobelovu cenu :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

tělo ovladače (plast.obal, knoflíky atd) je totožné. Musíš ale ponechat původní plošný spoj (tišťák) kvůli komunikaci viz příspěvky výše. Tak že pouze rozebereš starý ovladač, vyndáš tišťák a namontuješ do nového.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Povytahuji toto vlákno výše. Už jsem zde viděl a zase ztratil nějaké téma, foto, kde jsem viděl jak někdo nahradil ty nevzhledné špalky ovládaču u předface něčím jiným, a teď to nemohu za boha najít.

Už to teda má někdo vyřešené a našel něco co tam pasuje? Vyměněné  jemom ty hnusné špalky? O výměně celého ovladače se nemá cenu asi bavit, to raději vymění celé auto :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...