Přejít na obsah

kodování???


Doporučené příspěvky

Ahoj, nikde jsem se to nedočetl, tak se ptám. Koupil jsem OII se streamem bez MP3. Chci se zeptat, jestli to je nějak kódovaný, protože jsem k tomu nedostal žádný papíry od rádia. Jde mi o to, když ho odpojím (vyndám) a dám zase zpátky, tak jestli nastane problém s kódem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud to dáš do svého auta kde byl tak problém nebude,nedáš li tam mezitím jiné rádio

Jo, dík, tak to je v pohodě. Chci ho jen vytáhnout a podívat se na to zezadu. Chci si vytáhnout někam zásuvku na jacka na aux vstup. To by snad neměl být problém, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl by to být problém.

PIN by to chtít nemělo.

když už jsme u toho AUX vstupu, dělal jste to někdo, že jste si vytáhl zdířku na jacka zezadu z radia někam na palubku?

Bude to doufám fungovat? Jak se vůbec zapíná ten aux vstup na rádiu STREAM? Píšou, že opětovným stiskem tlačítka CD, ale to mi nejde. Je možné že když to není zapojené, tak to nejde přepnout? Abych to nezapojoval zbytečně a pak nezjistil, že to rádio neumí....

Editováno: , autor: Fíša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

když už jsme u toho AUX vstupu, dělal jste to někdo, že jste si vytáhl zdířku na jacka zezadu z radia někam na palubku?

Bude to doufám fungovat? Jak se vůbec zapíná ten aux vstup na rádiu STREAM? Píšou, že opětovným stiskem tlačítka CD, ale to mi nejde. Je možné že když to není zapojené, tak to nejde přepnout? Abych to nezapojoval zbytečně a pak nezjistil, že to rádio neumí....

nebo se tam ten aux vstup musí nějak nakódovat?

dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

nazdar,

musíš to zapnúť v menu radia podržaním tlačítka MENU

Caute, ja chcem spravit presne to iste, na presne tom istom radiu (stream bez MP3), mam to v menu nastavene na AUX:ON ale ked stlacim CD tak mi ide prepinat iba medzi CD a CD Changer, a nenahodi sa moznost AUX. Musim kupit originalnu Skoda AUX zdierku s kablom pripojit a potom sa mi to zjavi?

Dika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...