Přejít na obsah

1.8T 20V "fouka turbo" nejede


millhauz

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

na skoda forach sa toho clovek vela nedozvie tak sem dam moju skusenost a to pre ludi s motorom AGU.

Na predoslej strane je obrazok s odvetranim , tam nech si to pozorne prezru aj ked to neni uplne rovnake . Ja mam AGU a hadica odvetrania (na obrazku je to cislo 2) je ako keby odseknuta v mieste uchytky (cislo 8) , cize tam len volne drzi a vo vnutri je plna bordelu cca.polovicka priemeru hadice je plna bordelu.

Vela zdaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Nevím kam s tím,takže to napíšu sem.V poslední době nejsem s tahem motoru taky spokojen, tuším, že bude dosluhovat turbo.

Na VAGu se mi teď ale objedvují tyto hlášky:

16500 - cidlo teploty chlad.kapal.nesmyslny signal (G62)

35-10 - - - Intermittent

00561 - prizpusobeni smesi

14-00 - adaptacni hranice (soucet) prekrocena

- čidlo teploty jsem vyměnil, hlášky zůstávají.

- taky se mi stává,že když nastartuju, tak to někdy jakoby "zalape" po dechu,ale pak to tak tak naskočí.Spíš se to stává při studeném startu.

- taky spotřeba benzinu je v posledních měsících větší cca o 2 litry víc.

Můžete někdo poradit? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ona : 06a103221bh - cena asi 1k korun.

Kam jsi koukal, vždyť je to úplně nahoře. Já to měl taky děravý, ale řekl bych, že to tvůj problém neřeší, bo to je pro odvětrání motoru. S tlakovanou částí za turbem to nemá nic společnýho - hadice končí přetkalovým ventilem, takže by to tudy nemělo přisávat...

hoj nemáš pravdu, ten pretlakový ventil pracuje uplne obráceně....když je motor v klidu je otevreny a kdyz chce tahat, tak se uzavira...

znamená to primou diru do sani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...