Přejít na obsah

Denne svietenie - nejde Alarm


Strapo

Doporučené příspěvky

Tak po dnesnej radosti z dorobenia denneho svietenia od Molpiru nastal problem. Svietenie funguje ako ma vsetko ok ale zrazu nejde alarm, nic som s nim nerobil len bola odpojena bateria a nejak teraz nereaguje.. neviete cim to moze byt? Netreba ho nejak aktivovat po odpojeni baterie? lebo fakt neviem co s tym.. je to original alarm od Mety :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to model M750/8 tak som skusil vymenit poistku jedine potom alarm par krat pipol a to iste aj ked som tam strcil ten nudzovy deaktivacny kluc ale inak nic :( Myslim ze to denne svietenie by malo byt zapojene spravne bol k tomu dost podrobny navod ktoreho som sa drzal a na nic ine som tam nemenil :( a funguje tak ako ma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes vyskusane odpojenie denneho svietenia.. vybral som poistku a svetla idu tak ako keby tam ten obvod s dennym svietenim ani nebol teda nie je to aktivne ale alarm stale nic jedine ma uz napada ze ked som demontoval ten plast co je pod volantom s ovladacom na svetla dole bola ta nudzova zasuvka na vypnutie alarmu a tu som musel odpojit aby som vytiahol ten plast no zapojil som ju nanovo ci to nemohlo vadit tomu alarmu alebo ja uz fakt neviem :(

Editováno: , autor: Strapo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...