Přejít na obsah

Škoda DX


VladaKv

Doporučené příspěvky

Zdravím mam takovej problém mam octavii rok 2002 facelift s 3genem a nevím kam propojit CAN-bus Low a CAN-bus Hig z TMC tuneru pozice 2 pinu a 3 pinu do konektoru T32 zelenej (budíků), aby fungoval maxidot prosím poradtě už sem bezradnej vyzkoušel sem pin 8 a 9 a také 19 a 20 napojit a nic, nebo jestli to ještě musím nějak přes vag nebo jak děkuji za radu. Vše ostatní mam propojené správně ale jde mi jak zprovoznit ten maxidot děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, napiš jaké máš číslo navigace, běhá-li po CANu a hlavně TMC tuner objednací čísla, co na tom jsou... Já mám navigaci B-čkovou a tuner z Fabie a chodilo to hned na první zapojení bez resetu Gateway... Jo a napiš případně taky jak jsi nakódoval navigaci a měřené hodnoty ext. display. Neboj, spojenými silami to dáme dohromady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, napiš jaké máš číslo navigace, běhá-li po CANu a hlavně TMC tuner objednací čísla, co na tom jsou... Já mám navigaci B-čkovou a tuner z Fabie a chodilo to hned na první zapojení bez resetu Gateway... Jo a napiš případně taky jak jsi nakódoval navigaci a měřené hodnoty ext. display. Neboj, spojenými silami to dáme dohromady...

na navi není nálepka jen fixou DX A/2002 jinak je asi přeflašovaná protože jde v češtině i s hlasem jinak TMC mam -1J0919894 propojený tak jak sme se bavili a ted jen ještě doletuji navrdo na fialovej a fialoovobílej ( na budíky T32b zelenej/8,9) a musím někam ještě aby to napíchli na vag jinak asi reset getwai neudělám co? docela mi to sere navi sem pořizoval jen abych měl plnohodnotnej maxidot a kvůli filmum pro malou až koupím ten adapter neveděl bycs o nějakem levnem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je navigace typu A, tak ta nejede na MaxiDot po Canu, ale po třídrátu. Máš dílenskou příručku se schématy, abys to zapojil? Ten TMC je NeCanový, nemá index A na konci, to už jsem Ti psal do SZ... Reset Gateway bych zatím neřešil... Problém bude asi v tomhle... Zkus zapojit Navi po třídrátu na MaxiDot. Bez TMC boxu. 

Editováno: , autor: Řehoř
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No samozřejmě, že půjde, to je jasný. Akorát jemu jde to rozjet na maxidotu a k tomu v tom případě TMC tuner nepotřebuje... Když to pojede, tak pak může dopojit ten TMC, o to mi šlo, aby se s tím zatím nezdržoval... :feve:

tak jsem odpojil cany z navigace ( z 26 pinoveho konektoru sem vypíchl 13 a 26 a nechal sem třídrát a nic nemáš icq nebo skype?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po třídrátu musí jít... a tmc tuner nechej zapojený, nechej cany z navi k tmc boxu.. načti adresu 56 radio a dozvíme se jakou máš navi.. jestli se v tom někdo nehrabal a není to skládačka.. jinak jestli to je can navi tak budeš potřebova canový tmc box, který nemáš... jeden mám k prodeji.. cena 5500

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po třídrátu musí jít... a tmc tuner nechej zapojený, nechej cany z navi k tmc boxu.. načti adresu 56 radio a dozvíme se jakou máš navi.. jestli se v tom někdo nehrabal a není to skládačka.. jinak jestli to je can navi tak budeš potřebova canový tmc box, který nemáš... jeden mám k prodeji.. cena 5500

ziitra to hned na bošce nechám odzkoušet jinak cena 5500 moc neni přijatelna je to fakt moc . uvažoval jsem o tom co kdybych napojil CANy z budíků přímo do 26 pinového konektoru na navi. zajimalo by mě proč by to nemělo jit.

zitra písnu co jsme vyčetli na te adrese 56

kdyby měl někdo tmc tuner canovej, kterej by to rozpohyboval za ruzomnou cenu ten tmc tuner co mam doma vyšel litr s dopravou tak už nemůžu do toho moc rvat žena by mi zabila

Editováno: , autor: VladaKv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No výborně, já jsem z Milevska, tak kdybys chtěl, můžeš se s tím stavit...

Edit: jo hele, teď jsem se koukal do ETKY a fungl nový TMC tuner canový zlevnil na 6381 korun. Loni, když jsem ho sháněl, tak za něj ještě chtěli 11 tisíc... No ale je to divný, protože za ten z Fabie furt chtějí 12 tisíc... Tak nevím...

Editováno: , autor: Řehoř
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No výborně, já jsem z Milevska, tak kdybys chtěl, můžeš se s tím stavit...

Edit: jo hele, teď jsem se koukal do ETKY a fungl nový TMC tuner canový zlevnil na 6381 korun. Loni, když jsem ho sháněl, tak za něj ještě chtěli 11 tisíc... No ale je to divný, protože za ten z Fabie furt chtějí 12 tisíc... Tak nevím...

A nebude náhodou ten za 6 necanový?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...