Přejít na obsah

Tuti Fruti - nádhera již brzy moje


JendaKott

  

70 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Příteli okřídleného šípu, milý Jendo,

sto lidí, sto různých názorů. Já jen doufám, že tyto ohlasy nebudou mít na Tebe negativní účinky a neodradí Tě od koupi Tvého vysněného vozidla. Osobně si myslím, že úpravce tohoto vozidla vidí design s styl o mnoho let dopředu. Když se dívám na tento skvost až mne svírá u srdce jak jsem svázaný tím co nám nabízejí automobilky. Ta šeď! Ani jsem si to dříve neuvědomoval a myslel jsem si, že ta moje F1, nijak neupravovaná, jak to není super auto. No nic,já už to s tou svojí károu už nějak doklepu, nejsem totiž tak zručný a ani nemám tak báječné nadčasové nápady, abych tu svojí káru tak zvelebil, ale Ty tento skvost budeš mít. Je to něco takové, jako kdyby byl nalezen za války ztracený obraz od Van Goga zátiší - meloun s blechou.

Přeji Ti Jendo mnoho kilometů s Tvým vysněným vozidlem bez poruchy a nehod. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

A to nemluvim o tom az se to postupne zacne odloupavat atd... znas to kdo vi cim to ten frajer(majitel) lepil atd... nekde tuknes a mas to v lepsim pripade praskle v horsim ti to upadne cele. Kdyz tak si kup klasiku a muzes si ji davat pomaloucku dokupy podle sveho a ne koupit hotovku a pak cekat co to udela. Nevis kdo to delal a japak si s tim vyhral? Samozrejme pokud se ti libi tak je to tvoje vec. A taky ta STK ... neprojdes a budes se jen divat z okna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...