Přejít na obsah

Octavia I RS - 1.8T 132 kW - problem s turbem ?


mfh

Doporučené příspěvky

Zdravim panove,

Shanim se po nejakym RSku, vcera jsem si byl jedno projet, je v hezkym stavu, zda se mi, ze i slusne jede, ovsem jsem rozpacity z jedne veci - kdyz slapnul na plyn (motor byl zahraty) a prehouplo se to pres nejake ty otacky, kdy se spina turbo (2500-3000), tak se ozyvalo docela hlasite svisteni - ne takove to tiche hvizdani na pozadi, jak je u turba normalni, ale vylozene svist jako kdyz startuje stihacka :) V okamziku, kdy sundam nohu z plynu, tak svisteni ustane a neco vepredu zarachta, tipoval jsem to na turbo, ale zase si rikam, ze by se muselo snad rozlitnout, kdyz to vydava takovy zvuky... Ale nemam zkusenost s takovym problemem, tak si radsi necham poradit...

Nenapada nekoho z vas, kde by mohla byt chyba ? Nebo od toho auta mam dat rovnou ruce pryc ? :)

Predem dekuju za rady...

Editováno: , autor: mfh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje domnenka je, ze by tam mohla byt urcita (asi docela velka) vule v loziscich, ve chvili, kdy je turbo v zaberu, tak se vystredi a jak pustim plyn, tak se rozvibruje a vydava to ty pazvuky... Muze to tak byt ? To svisteni myslite, ze bude nejaka praskla hadicka, nebo to muze tez zpusobovat turbo jako takovy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...