Přejít na obsah

Spinač na otevírání víčka nádrže


Hack

Doporučené příspěvky

Octavia Combi ještě z první série, se světlomety s rastrovaným zasklením - měl jsem ji jeden čas jako služební - 1,9TDi tuším 66kW. Bylo na středové konzoli myslím že pod rádiem - sloužilo k otevření krycího víčka nad hrdlem nádrže. Ale měly to jen některé (vyšší) verze výbavy - ty "sociálnější" měly mechanické otevírání víčka lankem... 

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch oktávek tenkrát bylo ve firmě víc - a protože se nekupovaly najednou, byly i přes papírově stejné označení ve fyzické podobě interiéru značné rozdíly - jen pro připomenutí malá/velká "kaplička", jiné středové konzole... Jinak stejnou funkci i když asi jiný tvar tlačítka měly i "luxusnější" verze FI, ne? Takže by to mohlo být z ní - to ale nevím přesně, s nějakou "lepší FI" jsem nikdy nejezdil, protože "pro plebs" (nereprezentativní pracovní ježdění) byly ve firmě 2 kusy FI 1,2HTP Combi "v základu" a pokud byl někdo výš, automaticky přecházel na O...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě - u těch, co jsem s nimi jel, to bylo na lanko - jenže to byly ty kombíky HTP/47kW "v základu". Jinak do FI já lezu pouze z donucení, protože to prostě není auto pro člověka s výškou 1,85m a váhou metrák+. Byl jsem donucen v jedné absolvovat cestu asi 150km dlouhou na ZADNÍM sedadle a v cíli cesty mě málem museli vynést - jak jsem měl zdřevěnělé haxny. Víc místa snad bylo i ve staré šáde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...