Přejít na obsah

ASV po vymene turba nejede


tch

Doporučené příspěvky

Ahoj,

OctI, najeto cca 290.000km.. Odeslo turbo, vymeneno vcetne regulace, sani vcetne IC dukladne vycisteno, novy olej. filtr, novy olej.. Auto absolutne nejede, mezi 3000 a 4000 ot se to parkrat cukne, potom to vystreli kupredu.. Kolikrat jedu za dva, max 2000 ot, vic z toho nevymacknu. Vaha menena, chova se to stejne.. SVAG tvrdi, ze je nedostatecny tlak -namereno 1.2, melo byt 1.9. S teplym motorem se mi na volnobeh a 'turovani' povedlo vysypat par sazi z vyfuku - kdyz turbo odeslo, vysalo mi to komplet olej z motoru, par litru bylo v IC, zbytek asi bude ve vyfuku - da se to nejak vycistit? Ted jeste zkusim jednou projet hadicky, ale pred 'odchodem' turba to jezdilo naprosto v pohode..

Budu vdecny za jakoukoli radu..

ps: jen dodam, ze to i docela zere, prumer i pres 10l/100km po meste, mimo mesto okolo 8l - driv jsem bezne jezdil za 5.5l/100km ...

Editováno: , autor: tch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tady jsou ke stazeni logy a obrazky hodnot z ruznych kanalu pri volnobehu: http://orin.meinlschmidt.org/~znouza/swamp/octavia-logy/

zkouseli jsme

- vymenit N75

- vymenit vahu vzduchu

- "oslepit" EGR (ucpani podtlakove hadicky)

Kat tam neni.

nepomohlo nic, jede to porad stejne. Zvuk ala stihacka F16 (piskani). Mam pocit, ze do 3000ot turbo se sice toci, ale ma stabilni otacky.. staci pak povolit plyn a znovu pridat, pak se to chytne a vystreli kupredu. viz logy

diky za kazdou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...