Přejít na obsah

Kožené sedačky


SikiB

Doporučené příspěvky

Chlapi jak řešíte delší dobu sezení v kožených sedačkách? Teďkom v tech parných dnech ikdyž mám zapnutou klimu,na kterou ja nerad jezdím,tak se potím jak čort. Jak na zadku,tak záda mam spocené...

Dávate na sedadla nějaké potahy,nebo skrátka něco co by to pocení zmírnilo? Každopádně půjdu do zatonování oken,páč to slunce když se do mně opře,tak to fakt nezvládám:-)

Poraďte kluci;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já to mám podobně,mám taky bílou kůži,respekive taková ta slonovinová,ale o to nejde,takže ty teprv nastartuješ,necháš auto vyvětrat a potom jedeš,nebo jedeš hned? no ono težko bych to asi aplikoval u sebe,ja přijdu k autu a musím jed hned,na to bych asi čas neměl:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ber to z té druhé stránky.Sice má kůže své KDYBY,ale na druhou stranu se v autě nepráší.Vždycky to bylo to nejhorší když jsem viděl jak se víří prach a to jsem mohl vysávat jak jsem chtěl.Teď je klid.Nedám na ně dopustit.A šel bych do toho znovu.Mluvím samozřejmě za sebe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to opravdu NEJ ... :wallbash:

Nechápu, jak si někdo může chválit kůži.

V celé řádce aut co jsem vlastnil, jsem jí měl ve dvou a již opravdu nikdy více - v zimě je to ledový, v létě vařicí, paří se v tom řiť ... a po pár letech to vypadá jako starý křeslo z Volhy.

Je to stejný jako kožená sedačka v kanclu nebo v obýváku - za chvíli člověk sedí v louži vlastního potu kol100

Jinak proti gustu . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele já si myslím že patřím mezi ty,kteří taky nikdy neměli v autě bordel,ale jistota je ta,že ikdybych vysával sebelíp tak prach se ti prostě do sedaček zažere vždycky.To bys je snad musel pravidelně dávat ven a klepat.Já je pravidelně vysával i na mokro a stejně to nebylo ono.Kůže je kůže.Ale zase souhlas s výše uvedeným příspěvkem.Proti gustu....

Sto lidí,sto názorů,ale tak je to správné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Na kůži jsem zvyklej :-) Opravdu není dobré si sedat v létě na rozpálenou kůži třeba v suchých plavkách  :feve:

Jinak je pravda, že škodovácká (audi kůže) je asi z tria BMW a MB nejhorší co se pocení týče. 

Občas mne zamrzí, že jsem si nekoupil onu volbu s kombinací látka, kůže, ale budiž. Při nejhorším to necháme přečalounit alacantrou uprostřed :-DDDDD

Jinak dotaz, co používáte na údržbu sedáků?

Origo škoda, nebo něco jiného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak koukám na ty vaše názory, tak jsem to s polokůží celkem vyhrál :) Je pravda, že v úmorných vedrech, kdy je z auta skleník, taky chladím, kouřím a pak nastupu. Mimochodem, ona ta kůže na bokách se celkem velice rychle schladí od vzduchu z klimatizace. Je pravda, že celokůži bych asi nesnes, protože se mi potí zadek i na hadře.

Editováno: , autor: Miloslav Janda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...