Přejít na obsah

Fabia 1.2 TSI 77kw problem


Misiak

Doporučené příspěvky

včera som naštartoval pri -3, štart celkom v pohode, dávam si pás, motor na volnobehu a zrazu počujem také čudné zvuky ako keby sa v nom niečo drhlo ale pritom si normálne vrčal na volnobeh ale také nepravidelné kovové buchoty to chvílu to vydávalo prirovnal by som to asi k tomu testu čidiel abs čo auto vydáva taký zvuk po naštartovaní ked idete na jednotke pomaly určite to nebol reťazový zvuk podotýkam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim, Vcera rano jsem auto nastartoval a zacalo v tom bouchat a ten motor vydaval takove velke rany. Dela to nekomu taky???

To budou chtít vyměnit celou sadu.

Tohle je dobrej kšeft pro servis :wallbash:

Tak muj serial pokračuje.

Po dohodě se servisem že prej to děla kabel ke svíčkám,že je prohryzanej od Kuny. Tak jsem ho vyměnil trochu se to zlepšilo už to nepada do nouzaku. Ted ten motor při jízde jakoby vynechává. Ve středu jsem jim to odvezl a že se nato kouknou. Vzaly si to na dílnu a 2h jsem čekal,po 2h za mnou přišel stím že musí dat zpravu do Skoda-auto.Dneska mě volal že tam jsou ze škoda-auto a nikdo neví co stím je. Nasli propalenou svícku daly novou ale stejnak to děla. Budou posílat benzin na ekspertizu a jestly jsem tam nahodou netankoval VERVU 100 ja řikam že jo no prej jim to bylo divné podle barvy toho benzínu. Tak přístí tyden se mě prý ozvou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak muj serial pokračuje.

Po dohodě se servisem že prej to děla kabel ke svíčkám,že je prohryzanej od Kuny. Tak jsem ho vyměnil trochu se to zlepšilo už to nepada do nouzaku. Ted ten motor při jízde jakoby vynechává. Ve středu jsem jim to odvezl a že se nato kouknou. Vzaly si to na dílnu a 2h jsem čekal,po 2h za mnou přišel stím že musí dat zpravu do Skoda-auto.Dneska mě volal že tam jsou ze škoda-auto a nikdo neví co stím je. Nasli propalenou svícku daly novou ale stejnak to děla. Budou posílat benzin na ekspertizu a jestly jsem tam nahodou netankoval VERVU 100 ja řikam že jo no prej jim to bylo divné podle barvy toho benzínu. Tak přístí tyden se mě prý ozvou.

Tak dneska mě volaly ze servisu tak v té Verve bylo velké množství etanolu a ten mě poškodil 3 válec. Bohužel Skodovka mě to neuznala takže tu opravu musím zaplatit ze sveho. Technik mě doporučil že udělaj vzorek od Benziny a pošlou na expertizu ale když bude v pořádku tak to budu muset zaplatit take.Tak ted babo rad.

Jo a ještě jsem jim řikal když to auto jsem tam dával že když ten motor natočím že to v tom rachta a zjistily že mám rozvodej řetěz v haji. Tak už ho objednal a bude se měnit celá sada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska mě volaly ze servisu tak v té Verve bylo velké množství etanolu a ten mě poškodil 3 válec. Bohužel Skodovka mě to neuznala takže tu opravu musím zaplatit ze sveho. Technik mě doporučil že udělaj vzorek od Benziny a pošlou na expertizu ale když bude v pořádku tak to budu muset zaplatit take.Tak ted babo rad.

Jo a ještě jsem jim řikal když to auto jsem tam dával že když ten motor natočím že to v tom rachta a zjistily že mám rozvodej řetěz v haji. Tak už ho objednal a bude se měnit celá sada

Kolko máš nabehane na tom motore?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neříkal jsem že to hodí na tu vervu ;) jinak bych to řešil pokud máš lístek od natankování PHM přímo u pumpy, ale samozřejmě to je na dlouhé nervy a hlavně zřejmě právníka jelikož se budou cukat

PS: Kolik bude stát oprava ?

Editováno: , autor: KoNG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jednaní škodovky je hnusný že to neudělali na zaruku nakonec jak tak koukam neudělali nic :kol-32: tu svičku vyměnili už dřiv a ted pro jistotu vymění zbyvajicí . Kolik auto mělo natočeno km ? Ta propalená svička byla připojena na tom kabliku co ho prolkousaly kuny ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele karmos nic proti, ale tvuj pravopis je na urovni zaka zvlastni skoly, kazdopadne to nic nemeni na obsahu. to ze tvrdi, že tam je spatny palivo muze byt manipulace za ucelem neuznani zaruky. ted uz nikdo nikomu nic nedokaze. mohli tam neco nalit oni, aby se tim zamaskovala neschopnost servisu atd. uz jsem par autorizovanejma servisama prosel a dokud jezdis jen na prohlidky, tak je vsechno ok, ale jak mas na aute nejakou chybu a hlavne na motoru, tak je jejich pristup na kol9

Editováno: , autor: vormen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesne jak pišeš dokut jezdiš na prohidky 1 za rok seš prone skvělej zakaznik, ješte pokut nnedovezeš svuj vlasti olej to vas maji radi ješte vice. ale ty reklamace to je problem. to pak človek musi nato oklikou odvezt auto do servisu a řešit vše z peči o zakazniky až dohlidnou na opravy pak vam i kabel od kun proplati škodovka. Musel sem na olej a při jedno sem udělal i rozvody, byl sem objedna stim že technik veděl z čim tam auto jede v Ponděli sem auto hodil do servisu technik mě vyjel kalsicky že nato maji 30dnu ve středu volam do servisu technik mě povědel že v ponděli to bude plus sem chtěl praci za olej nechat napočitat do reklamace což pověděl že to nejde!!!!!! Natož nasledoval hovor do Boleslavi peče o zakazniky. Tam mě pověděli že prace za vyměnu oleje neni problem napočitat do reklamace!!!!! plus sem zděli sve připominky. pak sem volal do sveho servisu že sem mluvil z Boleslavi že praci za vyměnu oleje mužou napsat k reklamci!!!!! A věřte nebo ne za 24hod po telefonatu z Boleslavi volal techni ve čtvrtek mate auto připravene.... plus prace za olej napočitana k reklamaci :kol-31: Jinak měnim servs. tak vam doporučim vyhněte se AUTO DUBINĚ V Ostravě obloukem. Tento servis mě zadělal na par žaludečnich vředu. A vzpomente si jak ste kupovali sveho milačka že vam volali ze škodovky když bude te mit sebe menši problem volejte. Všem přeji pevne nervy z řešenim problemu na našich Kraskach za naše težce vydělane penize.

Editováno: , autor: Jan tsi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ja mám fabiu combi scout, najazd. 6600km a zatiaľ žiaden problém.(klop,klop). Kupoval som ju v oktobri 2011. V zimnom období a v zábehu spotreba okolo 6.7l krátke vzdialenosti(8km). Teraz 5.8l s pneu 205/45/R16 reálne podľa tankovania a aj PC. Dlhšia cesta okolo 5l. Jazdím normálne, bez snaženia na spotrebu. Nechápem ako niekomu toľko žerie. Samozrejme ak by som to extremne naháňal, tak to pôjde aj na 8-9l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

tak ja mám zatím dobré skušenosti z motorem 1.2 77kw , akorát při najetí cca 250 Km od novoty , motor auto začalo šíleně smrdět po spaleném plastu šlo to z výfuku :) za 5 km to přešlo , nevím co to bylo auto motor jede normálně :) jinak zatím žadný problem , akortá má super zvuk při vypínaní motoru když máte otevřenou kapotu , je to jako když začlapnete kocourá .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...