Přejít na obsah

Elektrika v pytli ?


stefanc

Doporučené příspěvky

Dobry den ,

Auto : Fabia I 2001 kratka , Comfort , najazdenych cca 160 000 km , predchazajuci majitel servisoval.

Problem : Zacalo to tym ze sa napr sami od seba pustili stierace cca na jar, posledny krat sa mi to stalo ( dnes,5.7. ) ze sa rozbehli stierace ( nevypli sa ani ked som vytiahol poistku stieracov (???) tusim c40 ) , prestali fungovat blinkre , klesol citelne vykon motora => siel na 3 valce , poblikavala palubovka , samovolne sa stiahli predne okna ( zadne su na svihadla ) a nedali sa vytiahnut , obcasne cvakli sam od seba zamky . Niekte v palubovke bolo pocut cvakat nejake rele . Cize sa stale objavi nieco nove . prvy krat sa stierace sice samovolne rozbehli ked bolo mokro po dazdi ale robi to aj ked je uplne sucho . Paradoxne sa problem v 80% pripadov dal odstranit uderom do palubovky v mieste medzi volantom a stlpikom pri vodicovi resp pri poistkach .. Uznavam ze to nieje dobry sposob riesenia problemu ale co uz ked pomohlo . Zvazok v motore je odbaleny a nevyzera byt poskodeny . Na diagnostike som nebol ale predpokladam,ze ked sa to nestane akurat vtedy tak nenajde nic .Do auta je dorabany alarm KEETEC asi TS 13 . problem sa vsak objavil davno po namontovani.

Prosim co by to mlhlo byt pretoze mi auto momentalne staoji v garazi a bojim sa snim niekam ist kedze sa to zhorsuje.

predom dakujem

Stefan

Editováno: , autor: stefanc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...