Přejít na obsah

Pískanie dole kopcom pri zaradenej rychlosti


romankoWW

Doporučené příspěvky

Zdravím Vásm mám manual 5st, 1.9TDI 77kw r.v 07/2005

vsimol som si ze ked mam zaradenu napr. 3ku a otačky 2800 a hore,tak počujem pískanie,alebo ako by som definoval ten zvuk,take motoricke piskanie,nie ako od turba,ale niekde od motora alebo prevodovky.niekto mi spominal ze to moze byt aj lozisko na prevpdpvke..mam pocit ze to robi aj na 2 prevodovom stupni..

Budem vdacny za kazdu radu!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím Vásm mám manual 5st, 1.9TDI 77kw r.v 07/2005

vsimol som si ze ked mam zaradenu napr. 3ku a otačky 2800 a hore,tak počujem pískanie,alebo ako by som definoval ten zvuk,take motoricke piskanie,nie ako od turba,ale niekde od motora alebo prevodovky.niekto mi spominal ze to moze byt aj lozisko na prevpdpvke..mam pocit ze to robi aj na 2 prevodovom stupni..

Budem vdacny za kazdu radu!!!!!!!!

Ahoj, objevil jsi neco noveho? Me to dela to same, taky treba kdyz podradim abych zpomalil; proste pokazde kdyz se brzdi motorem... Dela to na dvojku a rekl bych ze i na trojku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...