Přejít na obsah

OII 2004 - Climatronic - číselný kód na LCD


JirkaW

Doporučené příspěvky

Na LCD displejích Climatroniku se mi po testu (tlačítka ECON+levé dolní nebo ECON+levé horní/vnitřní okruh) objevily následující čísla: 71(i) 00(h). Věděl by někdo, co to znamená? Měl by někdo k dispozici seznam chybových kódu tohoto typu Climatroniku? Pro lepší názornost přikládám foto. Děkuji předem za radu.

post-6986-12785128377995_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Obávám se, že seznam těchle kódů nebude, ale normální diagnostika by to mohla říci.

Zkoušel jsi to?

čaw,tak tieto chybové kody by zaujmali aj mňa,mal som problém s klímou nechladila ale sem tam ju zoplo,na diagnostike neukazovalo ziadnu chybu ale na climatroniku písalo 0e5 02H,nikdo mi nevedel povedať čo je to za chybu,všecia mi hovorili že je zlí kompresor.Tak som ho vymenil za noví,a potom som zistil je ten kompresor bol ok ale chyba bola v el.venlile ktorý ja na tom kompresore,stačilo vymenit ten el.ventil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím, ja mám OII 2005, po vlastní diagnostice climatroniku mi napíše tyto kódy: 333 09h

Klasická diagnostika mi dáva hlášení:

Adresa 08: Klima/topení Labely: SVO\1K0-907-044.lbl

Řídící jednotka: 1Z0 907 044 H

Díl: ClimatronicPQ35 084 0304

Dílna #: WSC 00000 000 00000

VCID: 3B7142C303F9

2 závad nalezeno.

00819 - vysokotlaky snimac (G65)

009 - preruseni / zkrat na kostru

00229 - tlak v chlazeni

002 - dolni hranice prekrocena

Po kontrole systému je tlak OK - ani nic nechybělo!!

Čidlo vyměnený.

ZÁVADA JE ALE STÁLE STEJNÁ. JSEM UŽ ZOUFALÝ - Prosím PORAĎTE

Díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

čaw,tak tieto chybové kody by zaujmali aj mňa,mal som problém s klímou nechladila ale sem tam ju zoplo,na diagnostike neukazovalo ziadnu chybu ale na climatroniku písalo 0e5 02H,nikdo mi nevedel povedať čo je to za chybu,všecia mi hovorili že je zlí kompresor.Tak som ho vymenil za noví,a potom som zistil je ten kompresor bol ok ale chyba bola v el.venlile ktorý ja na tom kompresore,stačilo vymenit ten el.ventil

Ahoj. Dneska jsem si rutinně projel taky klimu a napsala mi stejnou chybovou hlášku. Udělal bys mi fotku toho ventilu, kde se nachází(který to je), popř. kde bych ho sehnal?? Děkuju za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...