Přejít na obsah

podložky pod pružiny - zvýšení


fifa

Doporučené příspěvky

Hele, nedávno se to tu řešilo. Vyšší pružiny asi neseženeš, musíš je vypodložit. Chceš zvětšit světlou výšku, ne ? Zkus ty podložky. Akorát teď mě napadá, to můžeme každý jinak nastavit světlost ? Co na to naši strážci zákona ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už se to tu někde psalo, podložky dělá např. weitec +20mm, ale stejně to nechápu kudy jezdíte  :doh  :wacko: , ještě se mi nestalo abych při projetí ďoury drhnul spodkem(nebo nárazníkama) takže nechápu co nějaký podložky řeší!!!???

To mě neříkej, v tejdnu jsem byl v JBC a kličkoval jsem jako kokot :wacko: . Nedejbože jet na Tanvald :wacko: Jam bych se bál i s GAZikem :wacko:

Blitka silnice :ble všechny v česku :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už se to tu někde psalo, podložky dělá např. weitec +20mm, ale stejně to nechápu kudy jezdíte  :doh  :wacko: , ještě se mi nestalo abych při projetí ďoury drhnul spodkem(nebo nárazníkama) takže nechápu co nějaký podložky řeší!!!???

To mě neříkej, v tejdnu jsem byl v JBC a kličkoval jsem jako kokot :wacko: . Nedejbože jet na Tanvald :wacko: Jam bych se bál i s GAZikem :wacko:

Blitka silnice :ble všechny v česku :aggressive:

ne tak já si to všechno vymejšlim, a auto mám zvednutý o půl metru abych mohl jezdit!! ;)<_<:doh

prostě to nechápu, vim že sou silnice rozmrdaný ale čim si člověk pomuže že auto o 2 bo 3 cenťáky zvedne??-to nechápu, to se muže hodit jen pokud hodně vyjíždí mimo silnice, ale na díry v asfaltě to přeci nepomuže :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 3 měsíce později...

neviete mi niekto povedat o kolko sa zvysi zadok kratkej fabky ak tam dam pruziny z combi?

menil som pruziny v predu ... nepochopitelne obe boli zlomene pri axialnom lozisku tym padom sa zmenila dosadacia plocha a loziska sa rozbili.... ale o tom som nechcel. kupil som pruziny z druhej ruky, ktore su vsak tvrdsie a predok mam vyssie o 2-2,5 cm ako zadok, co je dost blbe aj ked predok teraz lepsie zvlada jamy ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...