Přejít na obsah

Pneumatiky - Polymerní nátěr


Jz73

Doporučené příspěvky

Zdravím,

dnes jsem v popisu výbavy Active našel tuto řádku:

Pneumatiky 215/60 R16 95H (polymerní nátěr)

Tušíte někdo co znamená onen polymerní nátěr?

Ani v prodejně Škody v Praze 6 netušili.

Nejedná se o hmotu uvnitř pneumatiky, která zabrání úniku vzduchu při defektu?

Vím, že toto existuje, setkal jsem se s tím v USA.

Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Ja osobne to vidim tak ze to je ten pruhledny lak na kolech je to jen na pnue a zvyraznuje to cernou pneumatik , urcite to bude ono ja to mel na yetikovy take , da se to snad i koupit normalne nekde... :)

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak myslim, ze to bude uvnitr pneu a ne venku aby byla cerna. Nedavno to ukazovali v tv, bez problemu prejeli hrebiky a pak do pneu vrazli sidlo a pneu jen sykla ale vubec neuchazela. Myslim, ze rikali ze se tim da osetrit kazda pneu.

Tak to je dobrá zpráva a zdá se mi to logické, když Škoda již preferuje auta bez rezervních kol. Tímto se náhoda defektu ještě snižuje.

Jak jsem psal, znám to z USA, kde používali nějakou hmotu, která se po rozjetí rovnoměrně vystředila kolem vnitřní části běhounu.

Toto řešení ale mělo jednu necnost - při rozjezdu po delším stání se z přední nápravy šířily vibrace, než se hmota rovnoměrně roložila podél pneuatiky.

U Yetiho to nepozoruji. Zřejmě je to jiná technologie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že dnes se mi potvrdilo opodstatnění, brát vše zde napsané tak trošku opatrně. Vždyť já sám zde včera napsal, že podle jednoho prodejce polymerní nátěr je jen něco pro okrasu. Odkaz na prodejce budí jistou důvěru, ale co řeknete na tohle. Mám dnes po noční, nic se mi nechtělo dělat a tak šup na kolo a hurá za Yetim, tedy poptat se na cenu trošku dál od bydliště. Jeden dotaz jsem zkusil na polymerní nátěr a prodejce se dušoval že byl osobně u předvádění kdy Yeti přejel celou levou stranou po metr dlouhé desce s pěti hřebíky a pak stál hodinu na místě a tlak v pneu se neměnil…

Tak si to přeberte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že dnes se mi potvrdilo opodstatnění, brát vše zde napsané tak trošku opatrně. Vždyť já sám zde včera napsal, že podle jednoho prodejce polymerní nátěr je jen něco pro okrasu. Odkaz na prodejce budí jistou důvěru, ale co řeknete na tohle. Mám dnes po noční, nic se mi nechtělo dělat a tak šup na kolo a hurá za Yetim, tedy poptat se na cenu trošku dál od bydliště. Jeden dotaz jsem zkusil na polymerní nátěr a prodejce se dušoval že byl osobně u předvádění kdy Yeti přejel celou levou stranou po metr dlouhé desce s pěti hřebíky a pak stál hodinu na místě a tlak v pneu se neměnil…

Tak si to přeberte.

Přesně tak, rozdíly znalostí prodejců i jiných zaměstnanců jsou opravdu markantní.

Jak se mi třeba může stát, že když si v autosalónu potřebuji koupit přerušovač na blinkry pro Octavii, tak zaměstnanec neví co to je.

No nakonec jsem mu to v ETCE našel :)

A proto si tu navzájem radíme, protože jinak nevím, kde bych některé důležité informace bral :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...