Přejít na obsah

Kódovanie BCM u faceliftu


Diamant

Doporučené příspěvky

Je tady vlákno Fabia2, tak snad seš správně.

Denní svícení přes mlhovky je blbost, to být nemůže, ale denní světla vedle mlhovek. Jestli je máš a nesvítí, tak na to je vypínač vedle pojistek. A kódovat se na nich nic nedá. Je to obyčejné zapojení přes vypínače, mimo řídící jednotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ano, u dvojkové Fabie se musí dodělat dva kabely k mlhovkám, z interiéru tam vede jen jeden, rozdvojuje se až v motoru... Navíc se pak v interiéru zapojují na jiné kabelové vedení, resp. pojistky, než původní klasické mlhovky, v dílenské příručce je to když tak rozkresleno... Pokud by vůz neměl ESP, neměl by ani snímač natočení volantu a pak by asi Corner funkce neměla jak poznat, že zatáčíte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

@PepeSpeed Myslím, že už se to tu někde řešilo - předface má myslím CAN 1.6, face CAN 2.0, tzn. fungovat to bude leda s převodníkem a s něčím tam byly tuším problémy. Snad se zobrazením parkovacích senzorů na rádiu nebo se zobrazováním informací z rádia na maxidotu, něco takového. Zkus tady trochu pohledat.

Editováno: , autor: JayBee1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, JayBee1 napsal:

@PepeSpeed Myslím, že už se to tu někde řešilo - předface má myslím CAN 1.6, face CAN 2.0, tzn. fungovat to bude leda s převodníkem a s něčím tam byly tuším problémy. Snad se zobrazením parkovacích senzorů na rádiu nebo se zobrazováním informací z rádia na maxidotu, něco takového. Zkus tady trochu pohledat.

parkovačky by nevadily maxidot trochu jo ale co už snad se to nebude vybíjet protože jsem nekde četl že starej roomster nemá vubec gateway jednotku třeba to pojede normalně :D to by byla výhra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vymenil jsem v roomsterovi r.v. 2008 origo rádio dance za rádio z rapida 2014 swing a vše funguje bez jakekoli upravy. akorát jsem musel koupit redukci anteny z 1pinové na 2 pinovou. na maxidotu se mi už rádio nezobrazuje ale to mi nevadí, a se starým rádiem po vytažení klíče vyplo i rádio ted musim rádio vypnout manuálně. takže jsem spokojen po tom bububu co jsem si všudemožně přečetl to bylo uplně v poho 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravím. Funkce coming home / leaving home. Nějak jsem tady nenašel zmínku. Co vše je potřeba aby to fungovalo? V dlouhém kódování mám možnost zapnutí, nicméně se vůbec nic neděje. Předem díky.

 

Edit: tak jsem přeskočil stránku na které bylo něco málo. Nicméně opravdu to funguje pouze se start stopem? F 2 něco takového má?

Editováno: , autor: BeardedMan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Dořešil prosím někdo vypnutí hlášení prasklé žárovky ? Chtěl bych do parkovaček a hlavních světel LEdky    FABIA 2 FL 2011  .. nebo musím koupit LED co zaručeně nehlásí chybu ... Osram Night braker chybu hlásí .... A druhá věc nejde nějak nastavit US svícení ? nebo pouze v eeprom .. moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...