Přejít na obsah

Spínací skříňka - problémy


kops

Doporučené příspěvky

Zdravím, nevíte náhodou někdo originální katalogové číslo na spodní díl spínací skříňky starší typ ?

Nové provedení je 4B0 905 849 a našel jsem číslo 4A0.905.849 B. Nevíte co to je ?

je to podle roku výroby, resp. výrobního čísla auta ten díl 849 je do výr čísla: 1U-W-045381 a 849B je od 1U-W-045382 ty pomlčky jsou čísla nebo písmena, ale nepodstatná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Tak sem si koupil dnes spínačku za 700,-. Rozebral sem to a zjistil že mě prodali neco jinýho (Auto kelly). :worthy Když sem tam vrazil starou zpět tak to začalo blbnout ještě víc. Při pomalém otáčení klíče v zapalování v jednom bodě rozsvítěj kontrolky a o kosek dál zase zhasnou. Takže to vypadá opravdu na tu spínačku. Asi bude vychozená. A proč to dělá zrovna při zpátečce, tak z toho sem taky jelen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

U Octavie r.v. 1997 mi jde spatne otacet spinackou do prvni polohy. Zamek volantu je uvolneny a stejne nejde otocit klicem podobne, jako by byl volant zamceny. Jde to bud silou a nebo neustalym kroucenim. Protoze jsem chtel stejne menit zamky, vymenil jsem i zamek spinacky, sice to pomohlo, ale asi jen na 3mesice (divny) a ted to dela zas. Pomuze vymena spinaci casti - orechu? Pry se delaji dva typy, muzu nejak poznat jaky je v tehle Octavce, aniz bych to musel rozebrat? Nekde na foru jsem cetl navod, jak na vymenu orechu, nevite kde je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

:doh :doh :doh :doh :doh :doh :doh

Problém není v ničem

Zámek se zamkne pootočením volantu. Ten se pak snaží vrátit do původní polohy a "tlačí" na zámek, takže nejde pootočit. Volantem ho "uvolníš" aby šel lehce.

To je jako kdybys vytahoval dveře z pantů a vysel na nich. Taky by šly těžko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u kamose taky na oktavce to jde pekne pootocit volantem a pak klickem,ale u me to je nekdy jak pri zapase,skoro na zlomeni klicku. takze asi bude problem nekde na te tyci od volantu,s tim asi nic neudelam :-(

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 3 roky později...

Caute, na mojej Octavii 1 mi nedavno pri startovani praskol ten kovovy vybezok, ktory otaca spinacou skrinkou. Kedze ta vec na obrazku 

sa neda samostatne kupit, narezal som v mieste zlomu zavit a nasroboval tam novy opracovany trn. Po zmontovani vsetko funguje v poriadku, akurat mi po vytiahnuti kluca stale hra radio, ktore sa predtym vyplo. A ked zabudnem vypnut svetla, tak po vytiahnuti kluca mi to ten bzuciak nesignalizuje, predtym to fungovalo. Ziadne kabliky som inak neprepajal, vsetko je tak, ako bolo.

Neviete, v com moze byt problem?

 

Diky moc vsetkym za radu.

 

 

post-76430-0-28004100-1456663493_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...