Přejít na obsah

Kožené autopotahy


jirkaK

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

jirkaK: tak tomu se mi snad ani nechce verit, ze to vypada takhle super. cekal jsem, ze to bude zezadu nejak hnusne prevleceny, ale tohle je pekny

kvak: jsem na tom stejne

jenom chlapi, sem asi tatar, ale nemuzu na tech jejich strankach objevit ten RS design, jak o nem psal Brumla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Internet Exploreri mi tie fotky idu, Firefox 2.0 nic, ktovie cim to je... ale tie sedacky vyzeraju fakt super. a ten potah sa da nejako natiahnut aj prednu laktovu opierku? a na kolko to orientacne vyjde (kozu by som nechcel, radsej nejaky velur, alcantaru alebo nieco podobne)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Internet Exploreri mi tie fotky idu, Firefox 2.0 nic, ktovie cim to je... ale tie sedacky vyzeraju fakt super. a ten potah sa da nejako natiahnut aj prednu laktovu opierku? a na kolko to orientacne vyjde (kozu by som nechcel, radsej nejaky velur, alcantaru alebo nieco podobne)?

Při objednání musíš uvést počet všech opěrek (hlavové, loketní), jaké je zadní sedadlo (dělené atd) zda jsou bederní opěrky a jestli chceš zachovat kapsy na zadních stranách opěradel. Provedení bez kůže vyjde mám dojem mezi 3000 Kč až 4000 Kč. Ono se samozřejmě platí to, jestli tam máš vyšité logo atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...