Přejít na obsah

Problem zesilovac


Mopachi

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám problém se zesilovačem fenner kterým poháním subwoofer.Chvíli hraje chvili ne a kdyz hraje treba 20 minut tak je hrozně horkej.Elektrikář tam vyměnil spínání od remote kabelu a nepomohlo to.Kdyz prijdu do auta nekdy rano a zapnu to tak to nehraje a nemuze byt prehratej.Vzdy se rozsviti kontrolka protect a nehraje to.Ted mě říkal elektrikář že muže být problém v kostře u autoradia,ale bracha říkal že autoradio s tím nemá nic společného, že je to problém v zesilovači.Jinak všechny hodnoty přeměřeny a vše v pořádku, kabely sou pořádné a navíc kostra autozesilovače vedena na minus baterky.Už nevím co s tím?!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám problém se zesilovačem fenner kterým poháním subwoofer.Chvíli hraje chvili ne a kdyz hraje treba 20 minut tak je hrozně horkej.Elektrikář tam vyměnil spínání od remote kabelu a nepomohlo to.Kdyz prijdu do auta nekdy rano a zapnu to tak to nehraje a nemuze byt prehratej.Vzdy se rozsviti kontrolka protect a nehraje to.Ted mě říkal elektrikář že muže být problém v kostře u autoradia,ale bracha říkal že autoradio s tím nemá nic společného, že je to problém v zesilovači.Jinak všechny hodnoty přeměřeny a vše v pořádku, kabely sou pořádné a navíc kostra autozesilovače vedena na minus baterky.Už nevím co s tím?!?

nemůže být zkratovaný výstup na reprák někde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to začalo zlobit a byl zesik po oprave delal jsem nove kabely k repreaku...

Navic jsem byl u druhyho bobika a ten vse odpojil ze zesaku nechal jen napajeni a sepnul remote a protect dal svitil tak rikal ze problem neni v aute ale v zesaku a ten opravar me vratil penize za opravu a rekl ze nevi cim by to uz mohlo bejt

Editováno: , autor: Mopachi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenosti s touto značkou zesíků? Mac audio MPX 2000, parametry:Max. výkon do 4 Ohm 14,4V 2x180 / 1x500 Watt

RMS výkon do 4 Ohm 14,4V 2x60 / 1x150 Watt

Max. výkon do 2 Ohm 14,4V 2x250 Watt

RMS výkon do 2Ohm 14,4V 2x80 Watt

Kmitočtový rozsah (-3 dB) 5 - 50000 Hz

Vstup. Impedance 20 kOhm

Rozměry 239 x 58 x 226 mm

Váha 1,9 kg

Cena:1500.

Mam do toho jít když mě odchazí ten můj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak se taky rovnou zeptam... predem zminim ze jde o veci z aukra :-D

k Subwooferu zesilovac http://aukro.cz/item1283245088_magnat_edition_22hq.html jestli se tomu da verit

a k nemu jestli ma cenu kdyztak kupovat http://aukro.cz/item1283245034_digitalni_kapacitator_red_led.html

mam oktu TDi se 120A regulatorem, coz mi prijde dostatecne a klimu poustim hodne malo kdy (tak 4x do roka), tak jestli by to mohlo stacit bez toho kapacitatoru a nebo jestli by stal vubec i ten zesilovac za to, prijde mi oboji docela levny, tak nevim...

Editováno: , autor: PatrickE3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...