Přejít na obsah

1.4TDI Palivovy Filter


Doporučené příspěvky

Mam najazdene 44 000km, pri 45 000 bude vymena oleja+ vsetkych filtrov.

Mam vsak dilemu s ktoru si neviem rady. Pozeral som na Palivovy filter

a ten nema zaiden vypustny ventil na odvodnienie ako pri 1.9TDI, je tu teda otazka ci

mam vymenit aj palivovy filter alebo ho vymenit az po 60 000km...

Filter MANN vychadza na 27€ takze to nieje az taka ciastka, podstatne

aby som neostal niekde stat v zime resp. nenastartoval.

+ Ak ho aj vymenim, ako mam odvzdusnit palivovy system, pripane

ci staci stary odpojit a do noveho naliat naftu (ake mnozstvo?)

a opet iba zapojit.

Vopred vsetkym Dakujem za reakciu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám taky 1.4 tdi, filtr normalně vyměn, pak jen otoč klíčem v zapalování, čerpadlo nasaje naftu, no a nastartuješ. Já to dělám furt a žadny problem. životnost filtru je těch 60, ale já ho měním po 40

Dakujem, toto som potreboval, tiez ho radsej vymenim skôr , pokazit tym nic nepokazim..

Takze iba vybrat stary, nasadit novy, otocit aby cerpadlo nasalo a nastartovat..

Dakujem, vymenu budem vykonavat pravdepodobne o taky tyzden az dva... dufam ze vsetko dobre pôjde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze iba vybrat stary, nasadit novy, otocit aby cerpadlo nasalo a nastartovat..

nezapomeň filtr prolít naftou, vejde tam cca litr, ale kdž tam narveš cca 7dc tak to bude stačit ;) jináč při kvalitě dnešní ultra BIO nafty se sračkou, pardón řepkou není od věci ten palivám měnit dřív ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trosku si sa sekol!!! Kde chces naliat 0,7L az 1L nafty do palivoveho -naftoveho filtra. ;)

jasný ujelo mi to :D já jsem si jen vybavil, že jsem tam dolejval cca 1/3 PETky a myslel jsem že 2L...asi to byla litovka no :D každopádně filtr zalejt naftou, ať se čarpadlo nenamáhá a nastartuje to na brnk ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...