Přejít na obsah

(O2 Face/Pred Face) Prosím o radu jak udělat kablík na multifunční volant facelift A prosím o popis konektorů vše mam jen mi chybí popis.


jtfcobra

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

(O2 Face/Pred Face) Prosím o radu jak udělat kablík na multifunční volant facelift

A prosím o popis konektorů vše mam jen mi chybí popis.

co na tom chces popsat : ) zluty strcis do krouzku pod volantem , cerny do volantu ktery vede do tlacitek , fialovy se napichne na bag no a tamto das na to kde vidis ze to patri nic jinyho tam neni

Editováno: , autor: vwberni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Pardon chlapi , že vám skáču do rozjeté debaty ;) , je to trochu něco jiného, ale neporadil by mi někdo s něčím podobnýn? Trochu podobným.Měním O1 za OII a chtěl bych si do budoucí dát volant OII s multifunkcí .

Mohl bych tento volant na čas , než koupím druhé auto, dát i do té O1 ? Mechanicky by měl jít , mám tam nyní OII RS , potřeboval bych ale vědět zda to pujde zprovoznit i po stránce airbagu a houkačky - SAMOZŘEJMĚ BEZ TĚCH MULTIFUNKCÍ - ??. Myslím jestli budou pasovat konektory na ty co jsou v O1 . A jestli to nebude hlásit nějakou závadu ??

...........důvod je ten , že ten co tam nyní je prodávám, a budu mít za něj jiný, ještě ho ale nemám a s autem jezdím

Díky za rady .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...