Přejít na obsah

Vibrace od pravého předního kola


robert27

Doporučené příspěvky

Zdravím,

na Oktávce 1.8T AUM kombi se mi objevil nový problém. Při zatáčení vlevo cítím od pravého kola vibrace. Dělá to při malém i velkém rejdu, ale jen když je zařazená rychlost a přidávám plyn.

Pokud mám zařazený volnoběh tak se zvuk neozývá! Při jízdě vpravo a rovně taky nic. Dá se říct, že čím prasáčtěji zatočím vlevo a šlápnu na plyn, tím je vibrování silnější. Byl jsem v servise, ale slušná jízda servismana i následné zvednutí auta nic neodhalilo.

Ložiska měněny nedávno (ten zvuk to neni) a kola jsem pro jistotu nechal převážit. Díky za každou radu. :help:

Editováno: , autor: robert27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím, mám takový né zatím moc patrný problém ale je Mám octavii s motorem 1.9TDi (81kW) najeto 199300. Z místa spolujezdce jsou cítit při akceleraci vibrace, pouze z místa spolujezdce. Při ustálené jízdě nebo bez plynu to cítit není. Neví někdo co by to mohlo dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Včera jsem navštívil kamaráduv servis aby se mi podíval co s tím je. Po 5 minutách byla závada objasněna. Žádná vůle v kloubu ale vymlácené lůžko uložení ramene. Jsem rád že je to jen tohle protože to je investice za pár stovek. Rovnou je nechám vyměnit na obou stranách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím,

stala se mi taková věc. Dal jsem auto do servisu na rozvody, vodní pumpu, filtry, olej. Předtím bylo vše v pořádku, ale když jsem odjížděl ze servisu, zdálo se mi, že v zatáčce doleva, když jsem trochu pod plynem, tak hrozně vibruje pravé přední kolo. Levá strana to nedělá. Je to jako kdybych najel za krajnici a jel s ním po kamínkách. Zkoušel jsem přehodit přední kola za zadní (stejně jsem to chtěl dělat, kvůli vzorku) a nepomohlo. Když jsem měl kolo vyndané, tak jsem se díval, jestli tam není něco viditelně poškozeného a nebylo ...

Je mi divné, že to začlo až po návštěvě servisu ..

Díky za rady, co by to mohlo být.

 

edit//

Ještě doplním že vlastním Octavii 1.9 TDi, SLX, combi, r.v. 99

Editováno: , autor: unihoxis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...