Přejít na obsah

husty bily dym z vyfuku


citronicek

Doporučené příspěvky

Chalapi mam problem, skoro pokazde kdyz stojim delsi dobu v zacpe a popojizdim na jednicku, dvojku, tak mi zacne strasne kourit z vyfuku. Dym je husty, bily a smrdi to jako bolava noha...

Kdyz vyjedu ze zacpy, tak asi po 1km to prestane a vse je v normalu. Teplotu to drzi, olej neubyva, katalyzator jsem menil na jare, vse se zda byt ok az na ten dym.

Poradite nekdo co s tim?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalapi mam problem, skoro pokazde kdyz stojim delsi dobu v zacpe a popojizdim na jednicku, dvojku, tak mi zacne strasne kourit z vyfuku. Dym je husty, bily a smrdi to jako bolava noha...

Kdyz vyjedu ze zacpy, tak asi po 1km to prestane a vse je v normalu. Teplotu to drzi, olej neubyva, katalyzator jsem menil na jare, vse se zda byt ok az na ten dym.

Poradite nekdo co s tim?

Diky

zdravím. měl sem ten samej problém, ale nechal sem si udělat nové pistní kroužky nechal sem si vyčistit hlavu nové tesnění a už to nečoudí a to jezdim bez katalizatoru (zatim).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...