Přejít na obsah

1.2 TSI - teplota oleje, spotřeba oleje


Pawouk

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Dnes doplněno 0,8 litru motorového oleje. Najeto 22 600 km.

Historie doplňování oleje:

12000 km - doplnění 0,8 litru

15000 km - výměna oleje

16200 km - výměna turba - má to souvislost s tou vysokou spotřebou oleje???

19800 km - doplnění 1 litr

22600 km - doplnění 0,8 litru - servis se vyjádřil, že je to nějaké divné.Ovšem šéf dopravy u nás ve firmě to zatím nehodlá nijak řešit, tak se bude dolévat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

hoši, nic proti, ale moje felda, s nájezdem 250 tisíc km , na olej castrol 5W 30 si vezme od výměny po výměnu 15 t km cca 5 mm ze stupnice.. zajímalo by mě, kolik to slavné Tsi papne oleje až bude mít najeto aspon z poloviny tolik, co moje felinka.. za 7t km dolnit 2 litry oleje.. tomu říkám suprový motor.. zase jeden rejpal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím kolik je psaná spotřeba u Tsi, ale tet mám vytáhlý manuál k Room. 1,4 a píšou tu že spotřeba oleje může v závislosti na způsobu jízdy a provozních podmínkách dosáhnout až 0,5l / 1000km. Tak-že 7,5 l na 15000km by bylo pořád dle manuálu v normě........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už v příručce ke staré šáde bylo napsáno, že spotřeba oleje do 0,8 litru na 1000km je v pořádku - a tam se olej měnil co 10 000km. Takže pokud jste jen dolívali, po 5 000km jste vlastně mohli jen vyměnit filtr = v motoru byl úplně jiný olej než na začátku... V reálu přitom motor bral 2-3 deci , nejvýše půl litru mezi výměnami! A to neměl gufera na ventilech (s výjimkou nejposlednějších sérií - ale to už vlastně byly favoriťácké motory)!!! To samé se psalo k motoru u Favoritu i u Feldy - a tyto motory už těsnění na ventilech mají - můj Ferda nevezme mezi výměnami ani decku a to má "na hrbu" poctivých skoro 190 tisíc.

Fabrika si prostě kreje (_!_), aby se mohla distancovat od drobných úkapů a slabého prolínání oleje kamsi - a odkázat motoristu na povinnost hladinu oleje kontrolovat. Ve skutečnosti by i z hlediska ekologie tyto motory olej vůbec ztrácet neměly - ani formou úkapů (ochrana povrchových vod před ropnými produkty), ani formou sežrání přes spalovací prostor - vyšší zátěž katu, tvorba sazí a pevných částeček, uvolňování nespálených HCx.

Při konstrukci se všecko těsní tak, aby olej nepronikal nikam, kde nemá co dělat a tím pádem neubýval. Pokud tedy majitel jakéhokoliv auta s rokem výroby dejme tomu 1995 a pozdějším zjistí, že motor zmlsněl a najednou začal žrát olej v množství vyšším než decku (cca 2-3mm na měrce) za 1 výměnný interval, neřkuli na 1000km, měl by se začít pídit po příčině - protože něco není v úplném pořádku. Spotřeba oleje 0,5 litru na 1000km nebo dokonce vyšší pak už je doslova obžerství, kterému je záhodno učinit přítrž - to totiž znamená, že olej opravdu teče někam, kde nemá co dělat - nebo odněkud, odkud by rozhodně vytékat neměl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 11. 2011 na 8:33, Voice napsal:

Nevím kolik je psaná spotřeba u Tsi, ale tet mám vytáhlý manuál k Room. 1,4 a píšou tu že spotřeba oleje může v závislosti na způsobu jízdy a provozních podmínkách dosáhnout až 0,5l / 1000km. Tak-že 7,5 l na 15000km by bylo pořád dle manuálu v normě........

Je to úplně stejné, manuály jsou totožné. Takže až do 0.5 l na 1000 km je to v pořádku, dle fabriky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím. Tak asi další problém, mám po výměně rozvodů dva týdny a jak sem teď kontroloval hladinu oleje tak se mi zdá, že je ho víc než bylo a dokonce smrdí po benzínu. Měl nekdo už něco takového? No budu se asi muset znova objednat do servisu už mě to pomalu přestává bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Tak ohledně toho benzínu v oleji, servisák říkal, krátké trasy, studený motor stírácí kroužky mají před zahřátím oleje vetší vůli tak dochází k prolínáni par, zcela normální projev prý neškodný. Benzínu se tam dostane prý jen malé množství pro motor neškodné. Tak nevím nevím no uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je zajímavý, já s tím 1.2 TSI jezdím jenom krátké trasy, najeto přes 33 000 km a olej se neustále ztrácí... Od poslední výměny je najeto něco málo přes 3000 km a olej je napůl mezi ryskami... Jak tak koukám, ti servisáci mají na všechno "chytrou" odpověď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vám hoši děkuji za nápady, ale auto je firemní a majitel (firma, respektive šéf dopravy) to neřeší, tak já taky ne. Zde pouze informuji, co ten motor dělá. Angažoval jsem se při poslední servisní prohlídce, kde to v servise nějak vyšumělo do ztracena. Oni raději koupí pár litrů oleje na dolití... Takže asi tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...