Přejít na obsah

Bily kouř z vyfuku


pavelhoffmann

Doporučené příspěvky

mam škodu octavia 1.8 turbo RS šel mi bily husty kouř z vyfuku kámoš mi řekl že odešlo turbo a olej se vraci do vyfuku tak jsem vyměnil turbo a nastartoval jsem kouř se ustal ale ne uplně když se rozjedu ještě to dost kouři a když jedu na jedničku tak to taha ale zařadim dvojku a nema to silu čím to muže být děkuji moc za rady

zkouším vypojít baterku aby se řidici jednotka motoru resetovala bylo mi to doporučeno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam škodu octavia 1.8 turbo RS šel mi bily husty kouř z vyfuku kámoš mi řekl že odešlo turbo a olej se vraci do vyfuku tak jsem vyměnil turbo a nastartoval jsem kouř se ustal ale ne uplně když se rozjedu ještě to dost kouři a když jedu na jedničku tak to taha ale zařadim dvojku a nema to silu čím to muže být děkuji moc za rady

zkouším vypojít baterku aby se řidici jednotka motoru resetovala bylo mi to doporučeno

Nerad bych tě strašil, ale vypadá to na vodu v palivu, nebo na špatné těsnění pod hlavou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

mam škodu octavia 1.8 turbo RS šel mi bily husty kouř z vyfuku kámoš mi řekl že odešlo turbo a olej se vraci do vyfuku tak jsem vyměnil turbo a nastartoval jsem kouř se ustal ale ne uplně když se rozjedu ještě to dost kouři a když jedu na jedničku tak to taha ale zařadim dvojku a nema to silu čím to muže být děkuji moc za rady

Pokiaľ sa ti nestráca voda,tak sa treba zamerať na vstrekovače nafty.alebo snímač teploty vody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam škodu octavia 1.8 turbo RS šel mi bily husty kouř z vyfuku kámoš mi řekl že odešlo turbo a olej se vraci do vyfuku tak jsem vyměnil turbo a nastartoval jsem kouř se ustal ale ne uplně když se rozjedu ještě to dost kouři a když jedu na jedničku tak to taha ale zařadim dvojku a nema to silu čím to muže být děkuji moc za rady

Pokiaľ sa ti nestráca voda,tak sa treba zamerať na vstrekovače nafty.alebo snímač teploty vody.

:smich::palec2: AUTOSPRAVCA: Nepis sem blbosti aspon ked sa do toho nerozumies :kuk: 1,8 TURBO RS. - JE BENZINOVY MOTOR!!!! :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...