Přejít na obsah

Upevnění SPZ / RZ


Escrito

Doporučené příspěvky

Jak máte upevněnou SPZ? Já jsem se rozhodl dát pryč podznačky, protože škaredí auto, hlavně předek auta. Přední SPZ jsem ze zadu SPZ přilepil gumu a přišrouboval jsem ji na narazník a dal na šroubky krytky a je přední maska pěknější nž ty hnusné podznačky s cizí reklamou. Napadlo mě to tak při dovolené ve španělsku jsem tam viděl Rooma bez podznaček a i na ostatní to moc nepoužívají.

Jen ještě musím vyřešit zadní, tam je to horší díry vycházejí na čísla a to nesmí a vrtat nové to taky nejde. Jak to máte vy kdo nemáte podznačky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To o tom, že se nesmí vrtat SPZ/RZ do čísel je blbost - vrtat se může, ale po namontování se musí buď natřít hlavy šroubů odpovídající barvou, aby byl zachován tvar znaků, nebo se musejí hlavy zakrýt nějakými čepičkami/krytkami patřičné barvy. Jinak si dej do "Vyhledávání" kombinaci "Upevnění SPZ" a čti, co Ti to vyhodí, je tady takových vláken na den čtení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to uchycení čísla vzadu vlastně moc možností není. Já bych do čísel nevrtal. Po dotažení šroubků se ti to totiž prohne, nehledě na to, že to policajti neradi vidí.

Já mám vzadu klasickou podložku, posunutou co nejvíc nahoru, a hlavně stříknutou do barvy vozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu hledat nějaká stará vlákna, ale je pravdou, že dříve byla dokonce povinnost, značku zajistit proti odcizení-šroubky nebo nýtovací kleště, a to bylo už v době podložek. Nevím jak je to dnes, ale rozhodně beru za blábol, že se na to policajti blbě dívaj. Musí to být holt udělané dobře, já osobně vidím za nejlepší ty nýtovací kleště.

Editováno: , autor: dick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i dnes je ve vyhlášce,že RZ se musí pevně upevnit.Já mám předek 4x nýtek a zadek se chystám taky přinejtkovat,nebo to dát do těch dír.Nebo to přilepit,ale kámoš to měl přilepený(lepidlem na skla) a někdo to chtěl odtrhnout a má ji v rohu zlomenou,tak se řídím do každýho rohu nýtek :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz sem to psal a i posilal fotku. Mam RZ prilepene mamutem cca 3,5 roku a zadny problem. Tu predni sem naohybal podle narazniku a hotovo. Jedinna nevyhode je, ze pokud by se sundavala, tak se musi odrezat a kdyz mi to predni nacouval nekdo s kouli, tak se trochu promacka a nejde sundat, abych to srovnal :smich: Ramecky rozhodne pryc. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem vždy přilepeno, tedy vzadu, naposled jsem měl "ťukanec", tak přední rámeček taky nepřežil, tak jsem tam natvrdo navrtal šroubky, ale to byl Passat, to mě tak nebolelo. :-) Ale s muži zákona nikdy nebyl problém, jen je zajímala technická a emise, jak je připevněná značka vůbec ne. Ale... nezávidím všem dalším majitelům mých minulých aut, pokud budou z jiného okresu a budou muset značky měnit. :-) Sundat prostě nejde a nejde, sám jsem se hooodně bál, když jsem se měl stěhovat do jiného okresu a měnit značky, nakonec jsem se naštěstí nepřestěhoval. :-D A pokud se někdo bojí, tak stačí přilepit, koupit "kloboučky" co se dávají na hlavičky šroubků a ty tam nalepit kvůli PČR a je po problému. :-)

Jo, lepil jsem jednou nějakou supersilnou značkovou páskou, má unést asi 30 kg nebo kolik to bylo a podruhé nějakou levnou, neznačkovou, určenou na lepení RZ a rozdíl jsem nepoznal. Zim přežily hodně, to je taková prověrka, špatná páska zmrzne a ráno jste bez značky. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Na stránkách ministerstva dopravy jsem našel:

Umístění registrační značky

Od listopadu roku 2003 je v platnosti vyhláška MD č. 401/2003 Sb., kterou se mění odst. 1), § 28 vyhlášky MDS č. 243/2001 Sb. takto:

"Tabulku registrační značky umístí vlastník nebo provozovatel vozidla do místa určeného konstrukčním řešením tak, aby při běžném provozu na pozemních komunikacích nedošlo k její ztrátě."

Za dostatečně upevněnou registrační značku lze považovat její umístění ve schválených plastových nosičích.

Výjimka z vyhlášky MDS č. 243/2001 Sb. na upevnění registrační značky bez šroubů či nýtů, udělená některým výrobcům plastových nosičů registračních značek, pozbývá touto změnou na aktuálnosti a smyslu a nebude na plastových nosičích výrobcem od 30.06.2005 dále uváděna, s výjimkou doprodeje skladových zásob.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Já tedy podložku dávám, ale černou bez reklamy. Letos jsem pořizoval zase nový vůz do rodiny a byl to tedy nadlidský výkon sehnat černou podložku bez hnusné reklamy,sjezdil jsem celé město a reklamní mi téměř všude nabízeli zadarmo. Nekonec se podařilo. Jinak odbočím, při objednání funglovky, zněl můj požadavek jasně, žádné firemní samolepky na zadním skle, kufru, předních blatnících, reklamní podložku pod spz. si také nechte, žádnou samolepku defend locku-který jsem si sám dodal taky nechci na kufru vidět. Jinak to nepřevezmu. Nakonec na tu od Deffend zapoměli a dali ji tam. Omlouvali se a já se smál, že to sloupnu a přežiju to :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlásím částečné odlepení přední RZ. Nestojí mi to za risk řidičáku, šla zpátky do držáku a půjde na šroubky. Přední je více frekventovaná co se nárazů týče a je i více ohlá, pokud se předem neohne přesně na tvar, tak má tendenci se odlepovat. Radši jsem ji odlepil a vyřeším přední jinak. Zadní stále lepená. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, přední půjde na šroubky a si ji taky trochu podložím, ale zas ne moc. :-) Výhoda předku je, že když nevyhovují ty dirky co tam jsou, tak se dají celkem bez obav navrtat další, je to jen plast, ale to víko kufru je v tomhle horší. Ale tam drží přilepená, takže očekávám zkoušku zimou. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Oboustankou se mi to nechce lepit.

Taky se mi nelíbí rámečky. Akorát chytit SPZ  trochu víc na kraji. Puvodní díry do kterých je přišroubovanej podrámeček jsou docela u středu značky.

Bych vyvrtal 2 nový díry který by byly víc do krajů značky. Jenže se bojim, že při vrtání dalších děr s vrtákem poškodim nějakou elektroinstalaci v nárazníku(jestli je tam nějakej spínač aktivace airbagů, tak abych si ho neodpálil. Bych se tam podíval, ale je tam nějakej černěnej polistiren. Do zadních dveří dělat jiný díry by neměl bejt asi problém.

 

Takže otázka je-můžu tam něco zničit při vrtání děr?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl bys na nic narazit, bagy už dávno neodpaluje spínací čidlo někde v nárazníku nebo pod kapotou, ale snímač podélnýho a případně příčnýho zrychlení v ŘJ bagů - pytle vylítnou tehdy, když zpomalení auta nebo jeho boční pohyb přesáhne naprogramovanou hodnotu zrychlení "g", nakopnutej nárazník na to vůbec nemá vliv... Víš kolik by bylo takhle vylítnutejch pytlů při každodenním berany-berany-duc někde v nahusto zaplněným parkovišti nebo při lehounkejch ťukancích v kolonách?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...