Přejít na obsah

Koncovka výfuku OII


Jumper

Doporučené příspěvky

ahoj díval jsem se na tu tvou koncovku moc pěkná prosimtě kdejsi tu šroubovanou koupil a jaký ma pruměr roury aby mi to pasovalo na1.6 MPI je tam 50mm pruměr tak proto se ptám díky za odpověd

Koncovka je original Skoda prislusenstvi. Takze v kazdym autosalonu... primo na 1,6 MPI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Jsou dva druhy RS koncovek...šroubovací a navařovaci.Ta šroubovaci je prej kvalitnější co se týče materialu.Mám šroubovaci a vypadá to hodně decentně a ty co mě znaji tak to viděli i naživo na autě...

Jsou k ničemu!Zakoupil jsem je a jelikož mám u svého vozu Octavia RS II koncovky už značně opálené, chtěl jsem je vyměnit za nové, ale pak jsem zjistil, že originál koncovky mají vnitřní tělo a tyhle koncovky jsou jen laciný obal.Vyměnit by znamenalo uříznout originál a navařit tyto, včem jsem neviděl smysl.Navíc si myslím, že půjdou do kelu rychleji, než originál koncovky, které už jsou součástí posledního dílu výfuku.Nezbylo mi nic jiného než pracně za pomocí brusné pasty koncovky opět vyleštit a tyto nové vyhodit. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Ja som to urobil tak,že som odrezal s trubiek výfuku iba toľko kde sa prestali ohýbať smerom nadol a nie až pri tlmiči,aby som ho zbytočne nenahrieval a tým pádom som skrátil aj trubky na navarovacej koncovke a to na rozmer akoby som navarovaciu koncovku priložil priamo k zvaru od tlmiča.

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

1) Kolik kusu ti prijde ti nepovim (musis se zeptat tech co to prodavaji)

2) Pisou tam ze to je na 2,0 TDI-103 kw , takze ti to tam pujde, protoze mas stejny motor

3) pridelava se to bud odrezanim puvodnich 2 zahnutych trubek a naslednym navarenim koupenych koncovek, nebo jsou ty koncovky sroubovaci s paskou jake se pouzivaji na hadice, ale spis bych to videl ze budes muset rezat a pote svarovat...

Pocitej ale s tim, ze budes mit cerny naraznik od sazi, protoze ty origo koncovky jsou natocene do cesty a tahle ti bude foukat primo na naraznik...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Nějak si nejsem jistý, ale chci objednat:

http://www.spoilercentrum.cz/eshop/produkt...covka-vyfuku-3/

a:

1) pochopil jsem to správně že musím objednat dvě

2) půjde to když mám klasický default výfuk s koncovkama dolů?

3) má nebo viděl to někdo? a jak se to přidělává?

Díky přátelé za rady.

Koukni na AUKRO a je tam koncovek dost.Je tam vidět i jak se přidělání.Ty co se přivařuji by jsem nebral.Každý svár, zvlášť na výfuku hodně rychle rezne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak si nejsem jistý, ale chci objednat:

http://www.spoilercentrum.cz/eshop/produkt...covka-vyfuku-3/

a:

1) pochopil jsem to správně že musím objednat dvě

2) půjde to když mám klasický default výfuk s koncovkama dolů?

3) má nebo viděl to někdo? a jak se to přidělává?

Díky přátelé za rady.

Musel by jsi objednat dvě a to by se prodražilo.Objednej tyto . http://www.spoilercentrum.cz/eshop/produkt...vyfuku-dvojita/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj ale ty jsou pro scout a combi. Já mám dieselový výfuk dolů, takže nestačí něco nasadit nebo našroubovat :( Ale to svařování není problém

Tak na 2.0 TDI 103 KW 16 V musí být dvě.Ale i ty mají dva průměry.50 mm a 55 mm.Tak je lepší před objednáním změřit průměr koncovek na výfuku.Já mám 55 mm.Objednal jsem tyhle.

http://www.milotec.net/koncovka-vyfuku-kul...-octavia-ii.htm

Editováno: , autor: Pavel 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Nějak si nejsem jistý, ale chci objednat:

http://www.spoilercentrum.cz/eshop/produkt...covka-vyfuku-3/

a:

1) pochopil jsem to správně že musím objednat dvě

2) půjde to když mám klasický default výfuk s koncovkama dolů?

3) má nebo viděl to někdo? a jak se to přidělává?

Díky přátelé za rady.

Já jsem kupoval na 1,9 TDI taky tyhle chromový koncovky, ale originál Škoda. V krabičce jsou dvě.

Montáž je následující... Podle přiloženého návodu musíš flexou uříznout určitou délku jedné a určitou délku druhé původní koncovky (není tam moc dobrý přístup a minimálně musíš svěsit výfuk). Pak už chromové koncovky jen přišroubuješ (stáhnou se objímkou).

Vypadá to rozhodně líp :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdravím,

nemáte někdo náhodou na vaší Octavii II FL s motorem 1,6 MPI namontovanou tuhle orig.koncovku výfuku

https://eshop.skoda-auto.cz/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10101&storeId=10001&productId=1100000000069136&langId=-11&parent_category_rn=70000000116

Marně jsem hledal na internetu nějaké lepší foto, né pouze záběr na detail.

Zajímal by mě pohled na celej zadek z dálky a z boku.

Dík

post-50674-086910600 1281080865_thumb.jp

FDC609003.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahoj všem, koupil jsem navařovací koncovky výfuku na mou OII 1,9TDi (mám RS zadní nárazník) a chci se zeptat, zda je po seříznutí výfuku nutné řez nějakým antikorozním přípravkem ošetřit ..... ? Můžete mi napsat vaše zkušenosti s montáží navařovacích koncovek. Díky moc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, koupil jsem navařovací koncovky výfuku na mou OII 1,9TDi (mám RS zadní nárazník) a chci se zeptat, zda je po seříznutí výfuku nutné řez nějakým antikorozním přípravkem ošetřit ..... ? Můžete mi napsat vaše zkušenosti s montáží navařovacích koncovek. Díky moc :-)

Já si nechal vyměnit koncovky ve Spei výfuky a natřeli to nějakým zinkovým sprejem ,

mám je tam přes rok a zatím bez rezu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...