Přejít na obsah

Koncovka výfuku OII


Jumper

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Ahojte, řeším koncovku výfuku mám octu facelift, ale nevím, kterou vybrat.... Líbí se mi origo škoda, našel jsem dva typy FDC609001 šroubovaná a FDC610001 navařovaná. U té šroubované mají na fotce předfacelift nárazník, tak nevím, jak bude vypadat s facelift nárazníkem. Nemá někdo fotku facelift nárazníku se šroubovanou koncovkou? Ještě by mě zajímal rozdíl mezi tou šroubovanou a navařovanou, je nějaký rozdíl ve vzhledu (jiný princip přichycení je mi jasný :) ). Chtěl bych, aby to vypadalo decentně, prohlížel jsem si několik fotek a někdo má koncovku vystrčenou více někdo méně..., je to dáno jenom zkrácením výfuku při montáži nebo se liší i délka jednotlivých koncovek? Předem díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, na te me fotce, co je o par prispevku vys mam sroubovanou koncovku na faceliftu. Vyfuk mam uriznuty presne podle navodu a koncovku nasazenou na doraz. Objimky se sroubama nejsou vubec videt, krasne se tam skovaji, kdyz je otocis jakoby nahoru a nenechas to trcet nekam dolu. Vyhoda sroubovane koncovky je, ze si ji pridelas sam doma behem chvilky, ale zase ti ji taky nekdo nenechavy muze odsroubovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Prosím kolegy kteří již mají namontovanou - navařenou orig. chromovanou koncovku výfuku,aby zde napsali jak to vypadá v místě navaření (jak rychle to koroduje).

Pokud se nemýlím i u šroubovací je třeba zkracovat výfukové potrubí , nebo je to jinak ?

Jedná se mi především o vozy s TSI motorizací - naftové měli dříve zahnutý konec potrubí -tam není co řešit se zkracováním.

Přemýšlím právě o koncovce a pokud je třeba řezat i u šroubovací ,myslím že by byla lepší navařovací.

Díky za reakce

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím kolegy kteří již mají namontovanou - navařenou orig. chromovanou koncovku výfuku,aby zde napsali jak to vypadá v místě navaření (jak rychle to koroduje).

Pokud se nemýlím i u šroubovací je třeba zkracovat výfukové potrubí , nebo je to jinak ?

Jedná se mi především o vozy s TSI motorizací - naftové měli dříve zahnutý konec potrubí -tam není co řešit se zkracováním.

Přemýšlím právě o koncovce a pokud je třeba řezat i u šroubovací ,myslím že by byla lepší navařovací.

Díky za reakce

Co jsem koukal na obrázky tý šroubovaný koncovky na OB autodíly, tak se zdá bejt o dost kratší než ta vařená, takže je možný, že se výfuk neřeže (zvlášť TSI, kterej je rovnej) - viz šroubovaná http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/exterierove-doplnky/skoda-octavia-05-koncovka-vyfuku-1-8tsi-1-9tdi-2-0fsi-id:3395.eshop vs. vařená http://a.d-cd.net/78294u-960.jpg Ale pro jistotu by to chtělo vidět návod k tý šroubovací.

Měl bych podobnej dotaz. Jaký budou originální koncovky v kombinaci se zadním nárazníkem RS? Ta vařená koncovka nejspíš půjde navařit o pár cm dál, ta šroubovaná netuším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo,dík to už jsem viděl (to je ovšem obr. na Mpi motory, mne zajímá nejlépe 1,8 TSI)),ono asi záleží na motorizaci,asi budu muset zajet do servisu,protože pokud by se muselo řezat,tak to já dělat doma určitě nebudu,ovšem v tom případě bych si asi koupil rovnou navařovací.

viteKH : to mi právě vrtá v hlavě,mám pocit že dřív byla ta šroubovací o něco delší.

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo,dík to už jsem viděl (to je ovšem obr. na Mpi motory, mne zajímá nejlépe 1,8 TSI)),ono asi záleží na motorizaci,asi budu muset zajet do servisu,protože pokud by se muselo řezat,tak to já dělat doma určitě nebudu,ovšem v tom případě bych si asi koupil rovnou navařovací.

jo tak... to víš, pro mě je benzín jako benzín :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...