Přejít na obsah

Brzdový váleček - a vše kolem něj


Sssisko

Doporučené příspěvky

Kluci zjistil jsem, že mi teče brzdový váleček. Chtěl bych ho vyměnit doma, ale mám strach, aby šel dobře vytáhnout ten imbus co ho drží.. Jinak bych to musel dělat na servisu a jak to znám z favoritu tak to většinou drží jak prase a je potřeba to nahřívat a tak.. Na fabce jsem to ještě neměnil tak se chci zeptat jestli to tam jde lépe sundat než například u těch favoritu.. A popřípadě co je to za číslo imbusu co drží váleček? A kolikátka klíč bude třeba na šestihran na tom odvzdušňováku a na brzdové trubce??? Jinak je to na 1.4 Mpi r.v. 2003 Combik.. Je to asi nějaký takový váleček http://www.jbautodily.cz/zbozi/5280/Brzdovy-valecek-19-00-hlinikovy---Skoda-Fabia-I Jinak obložení má cca 4 mm je to ještě dobrý? A buben nemá žádný rantl.. díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ide to lahšie ako u favorita len ten imbus je dobre vyškrabať od nečistoty aby sadol poriadne a nepreskočil nastavec. Kluč 11 ibe na trubku kvapaliny a ten sa už tak nezapeka ako u favorita. Odvzdušňovak je myslim č.7. A imbus mam v oku tak čisla nepozeram to ti teda nepoviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hubo44 tak to jsem rád, díky za info, takže by to doma mělo jít v poho přehodit že? To je jasny s imbusem, musí být vyčištěný ať se tam nasadí celý :palec2: a prosím tě je to ten tip co potřebuju? Víš jak chci už to mít koupene dřív než to sundám... at to pak můžu jen přehodit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to ono. Ja ked odpojim trubku kvapaliny tak na ňu nastoknem gumenu čapičku odvzdušňovaku a potom ti netečie zbytočne kvapalina ak ju ovšem nemeniš. Ak mam aj zacachane obloženie od kvapaliny tak najprv naarvujem oplachnem a ešte benzinom vysušim samotne obloženie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojky už to máš asi hotovy,ale válečky jsou dva druhy,hlinikovej na jeden šroub a slitina na dva šroby,nejsou bohužel záměné a ten hliníkovej(bo co to je)je dost drahej mě taky začal téct a protože má pruměr 19 jako favorit/felicia koupil jsem gumičky za pár korun a šlape to perfektně už cca rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj, jenom pro info snad se někomu bude hodit pokud se bude chtít připravit na výměnu - Fabia HTB 1,2HTP 12V 47kW r.v 2004 - ( levé kolo )

- brzd. váleček drží na jednom šroubu Torx 30, brzdová trubka - klíč 11, odvzdušňovák klíč 7mm, odvzdušňovací hadička vnitřní průměr 6mm ( např. Bauhaus 10Kč/m ), kapalina DOT 4.

- povolit jde vše v pohodě

- čelisti v celku jak uvádí v DP jsem ven nedostal ( to by šlo snad bez brzd. válečku ) takže jsem mimo spodní pružiny a ruční brzdy vyvěsil i horní pružinu co drží pravou čelist a vytáhl pravou čelist a pak zbytek

- dostat to zpět byl celkem porod protože jsem budˇ naskládal zpět čelisti ale už jsem nezavěsil ruční brzdu ( pružina na lanku byla celkem silná ) a nebo naopak jsem nezasadil

pravou čelist se zavěšenou ruční brzdou, nakonec se povedlo po manipulaci s ruční brzdou.

Nyní jsem narychlo měnil levé prase protože mi teklo a čistil vše od brzdovky, v léte si to střihnu s výměnou všech čelistí v teple kdy mi nebude pršet za krk takže na ten grif asi přijdu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- čelisti v celku jak uvádí v DP jsem ven nedostal ( to by šlo snad bez brzd. válečku )

- dostat to zpět byl celkem porod protože jsem budˇ naskládal zpět čelisti ale už jsem nezavěsil ruční brzdu ( pružina na lanku byla celkem silná ) a nebo naopak jsem nezasadil

na toto všetko stačí urobiť jednu vec....zhodiť ložisko dolu a máš to všetko ako na dlani :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

- na Fábce mám najeto kolem 142 tis.čelisti i brzd. válečky původní, obložení čelistí cca +- 3mm ale je nýtované a do nýtu už toho moc nechybí tak jak se vyčasí vyměním je

- bez náboje by to bylo bezesporu vše jednodušší ( ona ta výměna válečku je operace na 30min i s čištěním všeho a odvzdušněním ale nebýt toho skládání zpět :-) ale to bude rukama )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím :-)

 

Mám Fabii 1.2 HTP combi, MR2006, najeto cca 100tis km, hlavně město. No v poslední době je při dobržďování slyšet jakoby drhnutí od zadního pravého kola. Dnes jsem buben odkryl, abych se podíval na stav a zjistil jsem, že mi uniká brzdová kapalina z prasátka, takže to je zralý na výměnu.

 

Zajímalo by mě, je jedno jaký koupím? http://www.skoda-dily.cz/eshop/1h0611053-brzdovy-valecek.html

Někdo tady psal výše, že existují dva druhy podle upevnění, ale tady ani žádný typ nenabízí, krom toho prvního s poznámkou, že je hliníkový..

 

A druhá věc. Tím, že unikala ta kapalina, tak samozřejmě brzdy jsou dost zaneřáděný (viz foto a to jsou ještě očištěný od hrubých nečistot - prasátko bylo úplně pokryté asi centimetrovou vrstvou bordelu).Takže stejně to budu muset celé rozdělat. Chtěl jsem se však zeptat, je nutný měnit i pakny, stále je tam cca 3-4mm obložení? Někde jsem četl, že když uniká brzdovka, tak se mění preventivně i ty.

 

Fotky zde:

 

 

 

Díky za radu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad  tym ci vymenit aj pakne ani nerozmyslaj.Aj keby neboli zodrate ,už su nasiaknute brzdovou kapalinou a nicim to už nevycistis aby 100% brzdili: A valcek ti povedia aky ma tam byt v predajni podla typu a roku vyroby.Zistia to v katalogu presne . Ak budes menit valcek tak porozmyslaj aj na 2 kole ved ta cena je cca 6-8€ ks

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty budeš mať brzdový valček tento http://www.cc-autodily.cz/brzdovy-valecek-19-05-1?brand=SKODA&model=FABIA

 

doporučujem vymeniť obidve strany a takisto vymeniť aj sadu brzdových čelustí...budú tou brzd.kapalinou nasiaknuté,a aj keď to vystriekaš čističom bŕzd,tak tá mastnosta vystúpi znova na povrch tej čelusti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neber to ako pravidlo,len ma to tak napadlo,keď to bude mať rozhádzané...áno,skúsiť ich či chodia a pozrel by som na ne aj zospodu,či nie sú niekde poškodené (hlavne pri tom úchyte na nápravnici)

 

ale to už sme mimo brzdových valčekov,kvôli ktorým to bolo toto vlákno založené :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok. No dobře, aspoň ušetřím. Já jen že jsem se díval na web a zrovna ta sada stojí kolem 150Kč a je to na obě kola, tak to už mě nevytrhne a navíc tyto starý bych musel čistit :-)

http://www.cc-autodily.cz/sada-mont-dilu-celisti-1_1?brand=SKODA&model=FABIA

 

A píšou, že je to originální díl..

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...