Přejít na obsah

třetí brzdové světlo OI Combi


Tompo

Doporučené příspěvky

Hosi a pasuje nove svetlo s ostrikovacem na starou octu combi,jsou dvere stejne? :help:

Já si myslím, že to stejné není. Když jsem objenával to nové 3. brzdové světlo, bylo to z objednávkového listu, kde bylo uvedeno, že se jedná o díly Octavie rok výroby 2001 - 2003. Takže na starou Octavii to bude jinak. Ale jestli by pasovalo jen to brzdové světlo - to fakt nevím, nejlépe je zavolat si někam so servisu Škoda a na ten díl se zeptat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

zdravím, nevíte jak velký rozdíl je v brzdovém světle které je v té RS stříšce na octavii I combi oproti normálnímu brzdovýmu světlu na combiku ?? ... popřípadě kolik by stálo a jestli se dá sehnat někde (kromě servisu škoda ) díky za odpověd ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Akurat to mam aj ja rozobrate. Je to dost zaoxidovane. Nemate nahodou niekto schemu zapojenia, pripadne hodnoty odporov .

Davajte pozor pri demontazi zadneho tapaciru, Podarilo sa mi odtrhnut kontakt vyhrievania zadneho skla . (Je na to neaka finta ako ho dostat spat ?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Jestli mysliš tohle křidlo tak světlo je tam přilepeno. Musíš po obvodě světla raříznout např. odlamovací nůž a postupně se posouvat a zařezávat až dozadu, jen dávat pozor at kolem světla nevezmeš i barvu, potom ho vytahneš a zpátky ho musíš zase nalepit

post-65335-0-57301500-1362761733_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No aspon nemusis sundavat nalepene kridlo kdyz chces vymenit svetlo, ale dá se to, taky jsem to teď na podzim dělal, no ani zevnitr ho nevyndaš, tam je jenom dirka na protazeni kabelu jinak nic, stejne by jsi ho musel vyriznout z křidla, křídlo opravdu netřeba sundávat, je taky nalepené, sice je zacvaknute v pomocnych pacičkach jako normalni 3. brzdove svetlo, ale jeste se lepí.

Editováno: , autor: Mnau
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Nevíte jestli je to světlo stejné jako na O II kombi, protože když jsem zadal číslo dílu 1U9945097C tady http://www.cc-autodily.cz/svetlo-brzdove-pridav-5_5 a pak do vyhledávače tak mi vyjelo např. třeba z O II kombi http://www.autotypautodily.cz/cz-detail-185830-svetlo-brzdove-skoda-octavia-01-combi-s-trysk-orig-1u9945097b.html je tam jiné uchycení i zapojení ale jde mi o tvar a ušetřeno cca 1000kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj, potřeboval bych poradit. Chystal jsem se k výměně ulomené trysky ostřikovače a 

zjistil jsem, že pěnové těsnění přídavného brzdového světla je zapeklé nebo přilepené 

ke karoserii. Předpokládám, že při sundání bych těsnění potrhal.

Stalo se to někomu a jak to řešil? Nevíte jak vypadá těsnění u nového světla? 

Nové světlo se mi jen kvůli těsnění nechce kupovat, je jinak ok.

Máte někdo typ na náhradní těsnění, které by skutečně těsnilo :) a vydrželo povětrnostní vlivy?

Díky moc.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Tak dneska jsem se konečně dokopal k tomu to vyměnit. Rada pro ostatní, vyndejte jen ten středový vrchní plast (vyškubnutím směrem k sobě), boční ani spodní velký vyndavat nemusíte. Pak mám spíše dotaz, kupoval jsem trysku a i tu novou trojúhelníkovou gumu co se dává do světla. Jenže na trysce byla taky gumička, ale pak tam tryska nešla pořádně zasunout. Gumičku z trysky jsem sundal a už kouká ven tak jak na ostatních oktávkách v ulici. Stříká sice dobře, ale přijde nám, že to pouští na vrchní hranu skla.Dá se ta kulička ještě trošku nasměrovat třeba špendlíkem či jehlou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte

Já mám zcela jiný problém

Jde o to, že mi nesvítí třetí brzdové světlo na kombi a už nevím jak dále.Vše jsem vyčistil kontaktplus ale stále nic.

Diody jsou zcela v pořádku protože když obrátím kontakty tak svítí stále i bez sešlápnuté brzdy....

Zdá se , že celá elektřina jde do hrobu...při otevření zadních dveří(kufr) se mi rozsvítí celá palubovka jako bych otočil spínačem.

A to vše bez klíče či nastartování.

Jestli se s tím někdo setkal dejte mi prosím nějaké informace.

Děkuji všem

 0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...