Přejít na obsah

Přední zástěrky


Din

Doporučené příspěvky

Ahoj všem.

Projel jsem pár výmolama na rozestavěné silnici v běžném provozu a mám bahno až na předních zrcátkách, klikách u dveří a i na okýnkách zadních dveří. Pomohlo by domontování předních zástěrek(třeba aspoň proti asfaltu)? Na Fabii jsem také dobělával přední zástěrky a byly to celkem vyhozené peníze. Asfaltu i špíny bylo pořád dost.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak ja som presný opak Mareka. Prvé čo na aute robím, je dávam dole zásterky. Aj tak to z 99% percent nepomôže, sú to vyhodené peniaze a materiála nepáči sa mi to na autách, predovšetkým na Yetíkovi (sorry Marek, že ti kazím autoritu :D)

Pokiaľ do teréna nechodíš nejak často, tak ti to visiace strvdnuté bahno na späťáku (mám aj foto :D) bude prekážať len dovtedy, kým ho umyješ.

Ja však zháňam nálepku na zadné dvere. Je to priesvitná nálepka, ktorá chráni zadné dvere v mieste pri podblatníku pred kamienkami atď. No bohužiaľ neviem ju nikde zohnať :(

V niekoľkých servisoch povedali, že to nemajú.

Na Yetíka sa dáva podľa mňa len cca. od 6/10, preto asi na mojom nie je.

Edit:dolpnenie

Editováno: , autor: Tomino Men.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja však zháňam nálepku na zadné dvere. Je to priesvitná nálepka, ktorá chráni zadné dvere v mieste pri podblatníku pred kamienkami atď. No bohužiaľ neviem ju nikde zohnať :(

Na Yetíka sa dáva len cca. od 6/10, takže na mojom nie je.

Já mám auto z 12/2009 a mám je tam.

Editováno: , autor: Dubl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ja som Yetiho kupoval v lete z druhej ruky. Povodny majitel ho kupil 12/2009, pricom predne zasterky uz mal. Pochodil som na nom jeden mesiac a na zadnom narazniku som zacal badat skrabance od kamienkov... hned som navstivil autosalon a objednal som aj zadne zasterky. Auto je krajsie s oboma zastierkami (moj subjektivny pohlad) a samozrejme, ze tie zasterky nie su na paradu ale maju ochranny charakter. Ked som kupoval este Fabiu, tak ta mala len zadne zastierky. Po paru dnoch som dokupoval predne, lebo som mal obcas blato az na prednych a zadnych oknach...

Zastierky? Jednoznacne ANO a to predne aj zadne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jednoduchý sundáš kolo a přiložíš zástěrku abys věděl který šroubky povolíš na plastovým nadkolí sedí to jak prdel na hrnec je tam jen několik šroubků a vyšroubuješ je přiložíš zástěrku a zase zašroubuješ nandáš kolo a je to.Jinak zástěrky jsou určitě lepší stačí se podívat na starší auta bez nich a uvidíš jak maj otlučenou barvu po prahách i částečně na lemech blatníků kde jsou ty zástěrky namontovaný.Navíc částečně zachytávaj bordel od kol tak se to i míň špiní boky auta je to odskoušený a ten kdo tvdí opak tak kecá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se 16" koly přední a zadní my šli v pohodě namontovat.

Nevim jak to ale půjde u 17". Určitě bude méně místa.

Nejdříve bych tedy raději vyzkoušel než zbytečně sundával kola.

Jinak přední i zadní zástěrky super. spokojenost. Yeti už neni tolik ohozený tak jak býval dříve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam 17" kolesa a problem s montazou nebol. Predne som mal uz namontovane ked som kupil Yetiho (tam problem nie je, lebo kolesa mozes natocit). Zadne som si montoval sam a kolesa som dole nedaval. Bolo tam trochu menej miesta, no zvladol som to v pohode. Pri zasterkach mas navod, ktore sruby treba povolit a ako zasterky namontovat. Zvladne to aj laik :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...