Přejít na obsah

Přední zástěrky


Din

Doporučené příspěvky

No, nevím, věc názoru, možná že Yeti vypadá líp bez zástěrek.

Tulák zástěrky + koberečky dostal od prodejce, ale při konfiguraci jsem o těchto doplňcích mluvil, takže prodejce věděl, že je chci.

Ve vesnici jsou už další tři Yety ( červený, 2x šedá). Tak, jako já koukám po nich, oni okukují mé auto. Tulák měl zástěrky první, nyní už je mají všichni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Mě osobně se nä Yetim zástěrky(ani přední a vůbec ne zadní) moc nelíbí a nechci je ani z důvodu prokázaného oděru laku pod styčnými plochami zástěrek a lakovaných částí vozu (u Yetiho blatníky vpředu). Jinak všude na webu prodejců doplňkových lemů (třeba pro OI a OII) píší prodejci, že u vozů vybavených zástěrkami je nutné lemy upravit, takže jiné to zřejmě nebude ani u origo lemů, které beztak dodává do ŠA některá renomovaná firma, takže je na Tobě jak se rozhodneš, buď bez zástěrek a s neporušenými lemy, nebo budeš muset trochu lemy přiříznout a do toho bych já asi nešel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

tak jsou tam, zadní uplně v pohodě a přední stačilo malinko oříznout takovou malou hranu doroviny a sedí pěkně. někdo kdo je více zručnější než já by to jistě zvládl i líp :kol-44: , kdo budete dělat přední tak malá rada...když dáš rejd doleva tak udělej pravou stranu a pak obráceně.... i s ořezáváním 20 minut práce :kol-31:... cena 590 za oboje ... a jak tak na to koukam tak na SUV zasterky patrej, slusej mu :kol-47:

Editováno: , autor: hadak11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

mezi těma značkama musíš jemně odříznout takovou malou hranu, nejlépe ostrým nožem nebo u nás se tomu říká perořízek nevím jak po vašem .-) , a tam jak je šipka tak je kus který se normálně nasazuje zevnitř na blatník to ale ted nejde použít tak jej odřízneš ale pozor né celej necháš jenom horní část tak aby se to opíralo o plastovej lem zevnitř viz foto červeně je domalovanej kus kterej sem uříznul, nebo to ještě vyfot nez do toho pujdes a já ti to označím kde řezat, jde to lehce chce to cit a cca 5 minut a máš hotovo.

post-69358-0-70256800-1324558155_thumb.j

post-69358-0-67958900-1324560130_thumb.j

Editováno: , autor: hadak11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to nejak skusim ako vidim na fotkach tak si rezal z toho lemu, to je prave to co ja necem ale to je jedno ked skoncim v robote teraz niekedy v sobotu tak na druhy tyzden sa skusim do toho pustit, perořízek to bude asi cuter po spanielsky po slovensky si neviem spomenut. ok diky za foto, nejak to dufam zvladnem potom poslem foto

... ach ten materinsky jazyk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fotka nože :-) a neřezal jsme celej lem ale jenom takový ten malý hrbolek podél lemu, vyfoť novou zástěrku a já ti ukážo co, nebo si ji tam jen tak na sucho přilož a hned uvidíš co tam překáží :-)

Zdravim Lada

tak uz to mam orezane a namontovane. Diky

pc280092.jpg

pc260007o.jpg

Editováno: , autor: floro0907
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

floro0907, kde jsi koupil prosím lemy blatníků. Jsou pěkné a určitě dost užitečné. Díky

... lemy som kupoval osobne v cechach od chlapika co ma tento obchod (http://www.superskod...flares-full-set) a montovali mi to tu v barcelone v servise kde som kupoval auto pretoze musis k tomu dokupovat este specialne lepidlo a aktivator. a cenovo to vyjde lacnejsie si myslim ked to kupis u skodovky a ti to aj namontuju. tu nieco klesli ceny a som ich kupoval v lete.

S pozdravom floro0907

PF2012

Editováno: , autor: floro0907
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...