Přejít na obsah

Tempomat a všetko s nim súvisiace.


Pepa007

Doporučené příspěvky

Ahoj mám Fabii 1,2HTP 47kw r.v.2005. Kopil jsem si tempomat, namontoval, nakodoval, ale stále mi nefunguje, přitom řídící jednotka ho vidí, a když mačkám tlačítka, tak se to na vagu zobrazuje, ale za jízdy se nic neděje. Podle návodu se bílej drát u 1,2 nezapojuje. Poradí mi někdo. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, díky, jěště mám dotaz, já mam auto rok 2000 a ta BSG jednotka D je už MR 2005, nebude s tim nějaký problém? Někde jsem tady četl že je pak jinak zapojený cyklovač, snad že je napájený přes mínus, máte někdo schéma jak to přepojit? Moc děkuji

Editováno: , autor: Jirka.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřeboval bych pomoct, hledám uživatelský manuál na tenhleten tempomat.... v uživatelském manuálu od auta mám popsaný jiný typ, tak by mně zajmalo, jak je to s tady tímhle....

p.s. scháním uživatelský manuál, ne instalační, nainstalovaný ho mám a funguje super, jen bych si rád přečetl co a jak černé na bílém....

post-30493-1272551789,3441_thumb.jpg

Editováno: , autor: Mr. Zajda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlačítko dole nastaví aktuální rychlost, tlačítko nahoře obnoví dříve nastavenou rychlost (nebo nastaví aktuální pokud dříve nebyla)

Pokud tempomat reguluje rychlost tak horní tlačítko přidává, spodní ubírá.. a ON-OFF je snad jasný :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlačítko dole nastaví aktuální rychlost, tlačítko nahoře obnoví dříve nastavenou rychlost (nebo nastaví aktuální pokud dříve nebyla)

Pokud tempomat reguluje rychlost tak horní tlačítko přidává, spodní ubírá.. a ON-OFF je snad jasný :-)

ON-OFF pre mna nie je jasny. Na co sa to vlastne pouziva,ked to ani nepouzivam. Kedy je to dobre zapnun,alebobo vypnut?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosim o radu, tempomat mam ve sve fabii od vyroby, ale ted mi prestal jit a to velmi podivnym zpusobem, do 60km/h jde zapnout, nad uz ne, a i pod tech 60 se mi obcas sam od sebe vypne, a vzdy vypne pokud se ma brzdit motorem, tedy zadne pridavani plynu. Nevite prosim nekdo cim by to mohlo byt? Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, mám prosbičku, kde se dá sehnat pin do konektoru T11a (pozice 10) v propojovacím boxu, měl by to být pin mini iso samec. Bohužel mám tempomat namontovaný a měl jsem tam nesprávný PIN. Poradí mi někdo, už jsem prošel všechny možné prodejny u nás a neúspěšně. Předem dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, ale není náhodou PIN 000 979 131 samice,tam je potřeba samec a měl by to být 000 979 132.

.... Ták jsem zajel do autosalónu Škoda v našem regionu a dostavil se úspěch. PIN do konektoru T11a (pozice 10) v propojovacím boxu se tam dá pořídit na kablíku pod číslem 000 979 132 za 66 Kč. Všem děkuji.

post-9055-1272963150,9768_thumb.jpg post-9055-1272963166,5566_thumb.jpg

.... Tak jsem to dnes odpoledne rozjel a tempomat nádherně funguje.

Editováno: , autor: jendam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prisiel som na to, ze to nieje brzdovym ani spojkovym spinacom.

Problem je v samotnej packe. Ked mi tempomat naskocil, tukol som omylom do packy, kemne ale pohla sa a vtedy sa vypol.

Nasledne nesiel zapnut, skusil som nou jemne pohybat dopredu a potom nastavit rychlost a naskocil...

Takto to blbne stale raz ide raz nie... da sa packa rozobrat pripadne sa tam nieco precistit? na co to typujete?

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám další informace ohledně podivně chovajícího se tempomatu, VAG žádnou chybu nehlasí, po odskoušení na kanálu 66 jsou všechna čidla v pořádku a funkční, při uložení logu bylo vidět, že tempomat funguje pouze do 50 km/h. Při jízdě v 48km/h byl sepnut, pak jsem pomocí páčky přidával ale motor přestal zrychlovat avšak tempomat hlásil polohu ON. Za veškeré nápady předem děkuji. Ještě jsem se chtěl zeptat, zda-li jde tempomat deaktivovat a znovu aktivovat. Bohužel jsem se dočetl pouze o aktivaci. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...