Přejít na obsah

Tempomat a všetko s nim súvisiace.


Pepa007

Doporučené příspěvky

Tak jsem zde s novými poznatky, neorigo rádio tam mám už od začátku, tj. 6 let, před pár měsíci byli měněny náboje na zadní nápravě, od té doby je citlivější ABS, občas kope i při přibržďování a to bez důvodu, že by to mělo souvislost? Bohužel nevím zda tempomat před tím fungoval korektně. Změřil jsem tedy dnes rychlosti na kolech, rozdily jsou, ale ne nijak razantní. Chyby na VAG nebyli hlášeny žádné. Přikládám log z ABS. Děkuji za odpovědi.

ABS.zip

Editováno: , autor: satanet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

-_- JaKr,

dik za Tvuj postreh. Ale nejsou to silna slova. To bych si vuci Vam nedovolil. V kazdem pripade dik za ten .pdf.

Ja som dost podrobne prestudoval Dielenske P rirucky Skoda a cislovanie PIN ov je stale rovnake (vid toto forum, kde je PIN 10) a aj podla fotiek, myslim strana 3 fora, to nie je 6-tka. Ale o to teraz vobec nejde. Ste tu fachmani a patri Vam nielen moj dik.

Na tento poněkud nesmyslný příspěvek můžu reagovat jediným způsobem a to fotkou. Čísla pinů jsou napsaná přímo zezadu na každém konektoru. Konektor lze i při přístupu zespodu palubovky, kdy se sundává jen spodní plast u řidiče vytáhnout natolik, aby šla ta čísla přečíst, proto je téměř vyloučené udělat chybu. Údajný pin č.8 je ve skutečnosti pin č.6. Pinů je opravdu jedenáct a vzhledem k tomu, že konektor je v boxu vzhůru nohama, začíná se počítat odspoda z pravého rohu. Takže v reálu (na té původní fotce boxu se zastrčeným konektorem) je to takto:

11-10-9

8-7-6

5-4-3

2--1

Nevím, jak to bylo v dalších letech, ale včera jsem montoval tempomat do Fabie classic 07/2004 (ještě před facelift, ale už nová elektrika)) a na pinu č.6 to skutečně funguje a pochybuji, že se to do konce výroby Fabie 1 ještě měnilo.

post-45-12752974683032_thumb.jpg

Editováno: , autor: Carlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, tak jsem do FRS dal packu tempomatu a vse OK, ale pristup na ten cerveny konektor vpravo je uplne.... vysadil jsem BSG a releovou desku, ale zustal ten plastovy drzak, pres ktery neprotahnu ruku k tomu konektoru at tam vrazim ten bily dratek. Je nekdo kdo mi toto dodela v okoli Ostravy??? rad zaplatim, ale uz se mi s tim nechce drbat a nechci nic znicit, protoze auto ma od novoti 22000km :-) Mozna spise odpoved na tel 604401567, kdo by byl schopny. Staci prozvonit a zavolam a domluvime se...Zatim diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz som sa zmieril s tym ze tempomat nefunguje, po vsetkych testoch a postupnom odchadzani tempomatu som prisiel na to ze

pravdepodobne odislo tlacidlo "SET" rychlosti na packe nakolko niekedy zareagovalo a niekedy nie...

Smerovky a svetla idu bez problemov, spinace svetiel a spojky bez problemov...

Uvazujem teda o vymene, konkretne za tento ( 3UO 953 513 D ) co by mal byt podla cisla zo SUPERB-a,

mam teda otazku na Vas skusenych ci bude pasovat a bude bezproblemova vymena tykajuca sa kabelaze

a ci trippling ktory mam momentalne na fabii bude funkcny aj po vymene.

Vopred vsetkym Dakujem za odpoved!

Editováno: , autor: lukisvk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripajam sa aj ja dnes tempomat namontovany bola to celkom fuska najhorsie islo to coho som sa najmenej bal svorkovnice .Packu som daval zo superba a kablovacku som kupoval komplet hotovu ten biely som zapajal na 10 pin a slape to celkovo ma to vyslo na 33€ zato to stoji.Dik vsetkym v tejto sekcii hodne to pomohlo pri montazi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Witam kolegów. Mam problem z tempomatem. Tempomat (manetka) jet z octavii 1. Moje auto: skoda fabia 1 (2007 r) 1,9 TDI. Zamontowałem i nie działa. VAG pokazuje błąd:

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 038 906 019 NL

Component and/or Version: 1,9l R4 EDC G000SG 7458

Software Coding: 00102

Work Shop Code: WSC 13765

Additional Info: TMBHS46YX74145888 SKZ7Z0F3970013

1 Fault Found:

17977 - Cruise Control Switch (E45): Implausible Signal

P1569 - 35-00 - -

Możecie pomóc? Co jak połączyć aby działał?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

chcel by som sa spztat skusenejsiech ze ci staci tato kabelaz na tempomat, alebo tam nieco este chyba, a budem to musiet dokupit.

Chystam sa toto kupit ale neviem ci je to kompletne.

Diky za pomoc.

http://www.jast.sk/autodoplnky/tempomaty/kabel-na-tempomat-fabia-1.html

http://www.jast.sk/autodoplnky/tempomaty/tempomat-skoda-fabia-i/octavia-i/-vw-lucas.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Vcera jsem montoval tempomat, ktery je funkcni ale neco se nekde posralo,...

Mam dotaz zda to nemuze by nedocvaknuty konektor nebo nejaky zkrat...

Je tu vice expertu tak doufam ze poradite.

Muj predpoklad je zkrat v motorove casti nebo nedocvaknuty konektor mezi prepazkou motoru. Prosim o radu. Dnes to chci opravit ... VAG bude vecer ale to uz bude asi pozde a hlavne tma. FABIA 02

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...