Přejít na obsah

Tempomat a všetko s nim súvisiace.


Pepa007

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Hosi, myslite ked vyhodim z Fabie I original packu tempomatu ktora ma len set tlacidko a dam tam tu superbacku co ma tu kolisku tak mi bude normalne ta koliska na pridavanie a uberanie aj fungovat? myslim to minus tlacidlo konkretne. Na starej fabii som mal dorabanu a daval som tu superbovu, na novej je to od vyroby ale sa mi dako nepaci ta s jednym talcidlom,takze by som ich wexnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi, myslite ked vyhodim z Fabie I original packu tempomatu ktora ma len set tlacidko a dam tam tu superbacku co ma tu kolisku tak mi bude normalne ta koliska na pridavanie a uberanie aj fungovat? myslim to minus tlacidlo konkretne. Na starej fabii som mal dorabanu a daval som tu superbovu, na novej je to od vyroby ale sa mi dako nepaci ta s jednym talcidlom,takze by som ich wexnul.

Bez problémů funguje. Ze Superba 3U 0953513D.  Je komfortnější ovládání a taky je kupodivu levnější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byl jen takový pokus o pohled z jiného úhlu, až bude někdo za 40 let dělat veterána, tak za tu páčku bude platit majlant. Víte kolik nyní například stojí to původní kulatý zrcátko na Žigula, to co ho nikdo nechtěl, že v něm není nic vidět? Samozřejmě chápu, že autem chceš jezdit a ne jej konzervovat pro příští generace, ta kolíbka je praktičtější, o tom žádná...Ale ta páčka, když ji někde uskladníš, tak se určitě jednou zhodnotí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tym konzervovanim máš pravdu. Ja som svoju prvu lásku konzevoval zvnútra tušim raz.Mala asi 6 rokov vtedy. Neviem či som minul 2-3 spreje vosku na dutiny. A to som si myslel ,že to bude láska na celý život. :kol-26:  Dnes si už žije vlastným životom a do múzea sa asi nedostane hoci má zdrave a pevné korene .

 

Lenže potom blondínu vystriedala bruneta s dlhým zadkom a ešte krajším hlasom,ktorej treba makeup prelíčiť a rany obviazať.

Vykračuje si jak madica v najlepsich rokoch a plnej sile, hoc má nejednu vrásku na čele :smich: .

 

Ja tu páčku len prehodim medzi autami takže si bude naalej žiť svojím životom. :kol-45:

Editováno: , autor: Piaggio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, dnes jsem namontoval tempomat. Zapojil vše jak mám, složil dohromady a VCDS ani VAG-Com se mi nechce s autem spojit ... předtím to šlo. Dalo se něco pokazit instalací tempoamtu? Dioda na kabelu svítí, jen se to nechce zaboha spojit. A to mi to předtím šlo. Nemá to nějakou pojistku nebo tak?

 

Na autě funguje vše jak má, jezdí jak má.

Editováno: , autor: Owneil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za radu, ale už je to vyřešené, pomohlo odpojení a připojení baterie. To auto bylo nějaký zmatený :D

 

Tempomat funguje díky vašim radám a navodum v tomto tematu, takže tímto děkuji.

 

Jen mi ještě nevypíná tempomat spojka, to zítra proměřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím pánové

Mám fabii rv 2005,mr 2006,1,2 12V 47KW,BSG 6Q1,auto nemá abs,chtěl bych si nechat namontovat tempomat,jsem chabrus na kopyta,na našem oblíbeném aukru jsem našel tento :

http://aukro.cz/tempomat-s-kabelazi-na-vuz-skoda-fabia-original-i4990700901.html

otázka je,jestli pude bez problému namontovat do mého auta.

Děkuji za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové,

najednou z ničeho nic mi přestal fungovat tempomat. Pojistku jsem kontroloval a ta je vpořádku. Potřeboval by jsem tudíž vaše odborné a třeba i neodborné rady, co s tím. Mám Fabii I, 1.4TDi, 51kW, r.v. 2007, tempomat je z výroby.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...