Přejít na obsah

Tempomat a všetko s nim súvisiace.


Pepa007

Doporučené příspěvky

Zalezi na ridici jednotku palubni site, 6Q0, a 6Q1 - podporujie, a 6Q2 se musi menit, ta nepodporuje.Zistis to diagnostikou nebo pokud sundas plast pod volant tak tam ji najdes. Hodne lidi rikaji, ale KW jsou uvedeny jen kvuli tomu ze treba do kopce nema silu, nic vic na tom neni.

Jinak tempomat mam origo pokud bys chtel. Tel. 604302733. Liberec.

Editováno: , autor: vitezlav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

píšeš totální nesmysly.. proč ho tady pleteš když o této problematice nic nevíš?? a ještě s telefonním číslem... jsem zvědav jak mu pak budeš vysvětlovat že mu RJ motoru nepodporuje tempomat...

 

některé RJ motoru 40Kw nepodporují tempomat!

Editováno: , autor: Milhausek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalani, priznám sa, že sa mi nechce čítať všetkých 40 strán o tempomate, tak sa spýtam, že kde nájdem BSG a RJ? iem že pod volantom, ale chcel by som vedieť, ktorá "krabička" to je. Vie sem niekto hodiť fotku? Mám F1 1.9TDI 74kW 101PS a plnu vybavu Elegance, no tempomat nemam. Myslim si, že by som mal mať všetko kompatibilne a mala by mi stačiť páčka s kablami, ale chcem sa pred kúpou uistiť.

A potom, že či je táto kabeláž OK, alebo treba s inými konektormi?

http://auto.bazos.sk/inzerat/46560380/Packa-tempomat--kabelaz-NOVA.php

 

Resp. sa tu nájde niekto kto to spravi v okoli martina, prievidze, topolčian? Diky ;-)

Editováno: , autor: Radovan Kmeť
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla coho to vies?? Aby som vedel kupit spravnu :-)

 

A čo táto páčka:

http://auto.bazos.sk/inzerat/46248551/Predam-dvojpacku-s-tempomatom-na-SKODAAUDISEATVW.php

 

Spolu s touto kabelážou:

http://auto.bazos.sk/inzerat/45907753/kabelaz-pre-Tempomat-skoda-fabiaoctavia-VW-golf-passat-atd.php

 

To je OK?

Editováno: , autor: Radovan Kmeť
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim

Mam 1.2 40 Kw BMD MR 2006

BSG 6Q1 937 049 D a RJ motoru 03D 906 033 F. Vsetko zapojene tak ako ma byt. Cez VAG na kanale 066 vsetko reaguje ako ma. No lenze tempomat nefunguje. Po zapnuti tempomatu ON v pamati zavad vyskoci chyba 

 

17977 - spinac regulace rychlosti jizdy (E45)
P1569 - 35-10 - neverohodny signal - Sporadická

 

Myslel som ze je packa vadna, tak som ju reklamoval a prisla mi nova. A stale ta ista chyba. Neviete poradit co s tym. Mam dojem ze je niekde inde chyba. Za rady vopred Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj, měl bych dotaz ohledně tempomatu v FI FL. Když jsem před časem koukal na chyby, měl jsem tam chybu páčky tempomatu. Tu jsem dneska nechal vyměnit, ale tempomat nefunguje, je nutné ho ještě nastavit přes VAG, nebo pokud se jenom mění páčka, nutné to není? Tempomat mi totiž pořád neběží. Díky za pomoc. Případně pokud by se tu našel někdo z Rakovnicka s VAGem, nemohl by se mi podívat na chyby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...