Přejít na obsah

Tempomat a všetko s nim súvisiace.


Pepa007

Doporučené příspěvky

Ahoj, je mi jasný ze to tu určitě někde bylo řešený ale nenašel jsem to.

Mám problém.

Škoda fabia rok 2007, 1,4 tdi.

Tempomat byl dodatečně montovan, vše na poprvé bez problémů fungovalo. Po cca měsíci přesně v době kdy se jeden elektrikář snažil zapojit ostriky světel (nešlo to takže vše vrátil do původního stavu) , přestal tempomat částečně fungovat. Mám packu která má + a - tzn reset a set.

Set bez problémů funguje drží rychlost a vypnu to buď tuknitim na off nebo spojka/brzda.

Nefunguje ale reset, nepridava při podrzeni rychlost a nefunguje jakoby poslední "chycena" rychlost, prostě nereaguje.

Nějaký triky návody nápady rady co s tím? ? ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli umí smazat chyby měl umět i test akčních členů.

Nespínací tlačítko se jako chyba nemá jak zapsat. Je ho prostě potřeba otestovat.

Tj., spustí se test akčních členů, mačkají se postupně tlačítka, nebo přepínají přepínače, a kouká se v programu na odezvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Hoši, len pre istotu si overujem "biely kablik", mam objednany tempomat z skoda-diely.sk, no rozborku som uz urobil skôr. Mam vytiahnuty cerveny konektor na medzistene a ak dobre pozeram tak PIN 6 je volny...

Po preštudovani celeho vlakna sa len uistijem ze je to na 100% tak...??

Svorkovnice mam obsadene iba na pravej strane...


Fabia combi 2006, 1.4TDI, 51kW, BSG 6Q1.

 

update:

 

tempomat funguje bez problémov.

 

"biely kabel" nakoniec ku mne nedorazil bol to cierny, ale svorkovnica T11b/PIN 6 zafungoval a tempomat pekne fachá...

Editováno: , autor: superflo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte,

 

chcem sa opytat. Mam fabiu 1,9sdi rv 2005. Docital som sa, ze je moznost takisto namontovat aj packu s tempomatom urcenu pre Superb. Rozumiem tomu spravne, ze by som teda mohol kupit typ: 18G 953 513 A (urceny pre Jetta, Passat B5, Superb atd.).

 

???

 

diky pekne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, 

také jsem se pustil do zapojení tempomatu. Bohužel se to neobešlo bez problémů. 

po zapojení VAG hlásí chybu 17977 - Spinac regulace rychlosti (E45) Nesmyslny signal, 

ale páčka komunikuje, signály vysílá jak má, spojkový a brzdový senzor taky. Napdá někoho kde by mohla být chyba ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 5 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Každý na to nemusí mít.

Na druhé straně se možná věnuje něčemu co mu za ten čas, který by tomu věnoval, přineslo stejné peníze :)

 

 

Já bych měl jinou poznámku pro příště:

 

Koupit páčku s kolébkou. S tlačítkovou jsou vzájemně záměnné a ovládání je nesrovnatelně komfortnější. Kdo říká, že je to jedno, nezkusil kolébku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...