Přejít na obsah

Tempomat a všetko s nim súvisiace.


Pepa007

Doporučené příspěvky

Mohu vás někoho poprost o radu? Kde prosím najdu ve Fábii 1.4 16V 55kw 2003 svorkovnici na příčné stěně? Já nikde nic nevidím. Mohl by mě někdo navést, kde ji hledat? Já vidím jen pojistkový box, řídící jednotku a releový box. Jsem z toho na prášky

 

Editováno: , autor: Majlou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta je na stěně mezi motorovým prostorem a kabinou za otáčkoměrem a rychloměrem. Vyndání přístrojů nepomůže, je za nimi nějaký nosník. Spodem prostrčit ruku mezi kabely, hřídelí volantu a hledat ..... Je to práce na dvě věci, ale dá se to.

Editováno: , autor: McMatej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste mam jednu otazku. Kdyz jsem zastrkaval ten jeden kablik do bile svorky na pozici 10, tak tam drzel ale nekdo nekde psal, ze je tam pojistka a pre ni tam ten kablik nezastrcim. Ja tu svorku nemel vyndanou a pichl jsem ho tam. Nemuze byt problem v tom?

Odesláno z Mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem našel dva svazečky kabelů, které jsou přeštíplé a na obou koncích zaizolované. Nevím od čeho jsou a tudíž nevím, do jaké sekce to zařadit. Kdyby jste někdo věděl od čeho jsou, budu moc rád za každé info.

 

První svazeček, šedo býlé kabely:

IMG_20161105_104033.jpg

 

Druhý svazeček, oranžovo hnědý a oranžovo černý kabely:

IMG_20161105_104026.jpg

Editováno: , autor: Majlou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za upozorneni. Odstraneno

 

Když jsem si ale pravidla přečetl, tak je tam vysloveně psáno:

 

"Uživatel, využívající přístup na forum pomocí aplikace Tapatalk, je povinnen si ji nastavit takovým způsobem, aby se v jeho příspěvcích nezobrazovala oznámení, z jakého mobilního zařízení byl příspěvek odeslán (např.  "Odesláno ze smartphonu Sony Xperia™ Z3 přes Tapatalk" apod.)."

 

Chápu to tedy tak, že tam nesmí být název zařízení ale "Odesláno z Mobilu" nic přece neporušovalo. Žádný název tam není.

Editováno: , autor: Majlou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj  mam problem mam Fabii 04 kod motoru  AZQ poporujici tempomat  zjisteno podle vin ve skodovce       vymenil jsem packu  vse v poho  pripojil jsem packu pod proud +15  hnedy konektor papojil do  xs3 v poho ale pak sok   leva strana  neni osazena  ted babo rad kam pripojit cernyho samce ??? dekuji za rady 

3202_T11a_1.jpg

Editováno: , autor: krejson1
OPRAVA TEXTU
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Tak jsem procetl vsech 48 stranek fora a vrhl se na montáž tempomatu u sve fabie MR  2001. Sundani volantu a vsech krytu je hracka, takze packa byla vymenena behem 20 min. Kabelaz od tmp jsem pridal k tunelu původního svazku. Nasledne jsem odcvakl jednotku a vyjmul releovy box spolu s držákem kabelu k releovemu boxu. Po odsroubovani jednoho sroubu se odcvaknou u rele, se na drzacich odcvaknou packy na bocich a cele se to stahne dolu. Pote se mi nasktl krásný pohled na svorkovnici za volantem. Odjistil konektory vyndal konektor odjistil, vlozil pin a zapojil konektor zpátky a zajistil vsechny konektory. Pak uz jsem jen pripajel konektor k brzdovemu vedeni a zapojil konektor XS3 a vse vratil do původní podoby. Prace cca 40 min a to jsem si s tim vylozene hral. Ps: Delal jsem to poprve. Pote aktivace VAG COM a vse ok.... super jizda :)

20170801_133208.jpg

20170801_133226.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dobrý den,

Mám Fabii 1,2 47kw r.v 2003, prolezl jsem téma a nenašel odpověď, koupil páčku superb a svazek bez konektoru na konci, svazek končí volnými ucvaklými kabely, nikoliv T6y, bohužel to pro mě bylo překvapení, takže ho budu muset dokoupit, především mám problém s indentifikací kabelů ve svazku, tipuji že pochází z O1, a svazek obsahuje kabely, hnědý, zelený, bílý, bílo/žlutý, šedo/černý, rudý. Pokud se nepletu, pak červený k pedálu brzdy, ale ve svazku je bílý a bílo/žlutý propojený a šel do ucvaklého konektoru na konci a teď nevím, který bílý použít na svorku T11a a který do T6y, zároveň bych pak potřeboval schema pro barvy kabelů na opinování do T6y. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...