Přejít na obsah

Tempomat a všetko s nim súvisiace.


Pepa007

Doporučené příspěvky

Zdravim, dnes som bol v skodovke objednat packu na tempomat zo SuperB. Kablovy zvazok si chcem spravit sam. Vedeli by ste mi napisat co k tomu potrebujem. Chlapik mi to nebol schopny zistit z nakresu a popisu tych konektorov, ze on potrebuje konkretne cislo dielu. Tak ak by ste mohli napisat objednavacie cisla konektorov aj pinov co k tomu potrebujem. Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dnes jsem namontoval tempomatek, ve ctvrtek vyrazim dalku, tak jsem se tesil, packa od Cosbyho, kabelaz taky, asi vsechno OK, akorat jsem mel navod ze skoda.panda.cz a v bilem konektoru, kam se pridava pin bylo nafoceno, ze je snad 7 zapojenejch kabelu, malicko me prekvapilo, ze tam mam jen jeden modrej, ale zapojil jsem teda podle navodu bilej pin na PROSTREDNI POZICI NAHORE v bilem konektoru, snad je to v poradku. Kazdopadne nefunguje, +12 beru z brzdoveho pedalu, na poslednim konektoru snad neni co zkazit, ten pasnul, kam mel :) Zajima me, jestli jsem ten bilej kabel blbe zapojil nebo jestli vadi, ze jsem mel tempomat aktivovanej driv, nez tam fyzicky byl a jel s tim (tim padem tam je chyba tempomatu) a ted to zacne fungovat az po vymazani chyb. Diky moc odbornikum na elektro tady z fora za radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorat jsem mel navod ze skoda.panda.cz a v bilem konektoru, kam se pridava pin bylo nafoceno, ze je snad 7 zapojenejch kabelu, malicko me prekvapilo, ze tam mam jen jeden modrej, ale zapojil jsem teda podle navodu bilej pin na PROSTREDNI POZICI NAHORE v bilem konektoru, snad je to v poradku.

No mě překvapila taky absence zmíněných drátů v konektoru, pak jsem přišel na to že můj MR05 má jiné zapojení toho bílého drátu, schema jsem dával a tempomat maká v poho.

Aktivace dopředu nemá vliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bily byly dva, ale dal jsem to na ten treti zleva - zase me prekvapilo, ze okolo nebyl ani jeden jinej konektor, az pak nejaky v tom pravem bloku. Jinak mam MR2004, ale je to 07/2004, je mozny, ze to bude jinde? :( Ten bilej konektor, kam jsem to dal, ma 3piny ve crtyrech radach pod sebou, jak rikam, dal jsem to do te prostredni horni diry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U faceliftu je ale jiné zapojení.Je to myslím fialový konektor,přesně nevím,ještě jsem facelift nedělal,ale někdo už o tom tady psal,hledej

No jo, ale ja nemam facelift jeste, ten byl az 08/2004 ne? Mam starou palubku, stary zadni lampy, takze by to melo bejt pred faceliftem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze prehozeno a FUNGUJE! MOOOC dekuju JAKR a PROFOR za nekonecne konzultace a velkou ochotu, fakt diky. A ponauceni pro vsechny - tempomat nezapojovat podle MR, ale podle rozmisteni konektoru, vypada to totiz, ze elektrika se zacala pouzivat z MR05 uz na konci MR04.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...