Přejít na obsah

Tempomat a všetko s nim súvisiace.


Pepa007

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ahojte. Mam taky problem. Zohnal som tempomat ale kabelaz sa nedala cela vymontovat z auta tak som odstrihol oba konce :) Problem je teraz ze v koncovke z tempomatu ide 6 kablou a v BSG su 4.Rozobral som tu stranu zo 6 kablikmi. V jednom rade idu 4 predpokladam a farebne sedia aj s druhou stranou tak asi budu sediet. Ostavaju mi dva kabliky biely a modro fialovy. Co s tym dakujem

post-57011-0-60623100-1365628962_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslím, že schéma řekne víc než složité vysvětlování:

post-12297-0-70383200-1365698835_thumb.p

 

A kdybys trochu hledal, tak ho najdeš taky, možná i v tomto vlákně

 

Nicméně mám za to, že té kabeláže je potřeba víc... něco s tím spínačem brzdy, ale tím si nejsem jistý

Editováno: , autor: Drewie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci nechce se mi to vse procitat,takze rychly dotaz. mam fabii 2001 bez tempomatu. jde domontovat bez vetsiho zasahu? staci koupit pouze packy? sam to namontovat urcite nezvladnu. kolik by to stalo?

docela by se mi to hodilo kvuli spotrebe. mozna mi blbne nejak potenciometr plynu,protoze to reaguje nekonstantne dle PP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v noci ked som išiel autom, tak sa mi dva krát sám vypol tempomat. Vždy som pri tom ale nabehol na nejakú nerovnosť (naše super cesty..) a boli to také väčšie nárazy - pri ktorých si človek už povie že sakra práce, to celkom zabolelo..

 

Existuje dôvod, prečo sa mi pri týchto nárazoch mohol ten tempomat vypnúť?

 

Po opätovnom stlačení čudlíka znovu v pohode chytil rýchlosť a pokračoval som...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ je to tím.. bezpečnostní prvek.. a taky je ještě další věc.. blbne to při současně zapnutých stěračích.. když jedu za deště s tempomatem tak se mi semtam vypne, bez ohledu na nějakou událost.. a údajně je to nemoc každé fabky.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som ešte rozmýšlal nad alternatívou, že ten náraz bol taký citelný, že sa tempomat vypol cez brzdový/spojkový spínač, pretože ten je naozaj citlivý - stačí sa fakt len slabo dotknúť brzdy/spojky a už to vypína tempomat...

 

To s tými stieračmi nemám odsledované, ale nezdá sa mi, žeby mi pri zapnutých stieračoch niekedy vypol tempomat, pretože len teraz sa mi to stalo prvý krát (viď môj post par dní dozadu.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...