Přejít na obsah

Tempomat a všetko s nim súvisiace.


Pepa007

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Viem ze to tu niekde bolo ale opakovanie matka mudrosti.

Cely tempomat sa da zbuchat do 1500SK. V cenniku je packa ktora ma lepsiu cenu cca 1050SK.

prikladam aj foto.

Packa 3U0953513D 01C

KONEKTOR DO BSG 6Q0937702A

KONEKTOR DO PACKY 8L0972980

 

mám koupenou páčku tempomat bez kabeláže a chystám se si kabeláž dodělat, pročetl jsem si téma, mám schému, čísla svorkovnic, číásla pinů zjistím v obchodě, ale jediné co mi vrtá hlavou je, proč nemůžu použít konektor co již ve staré páčce je použitý. Jenom bych tam napíchnul nějaký ten kablík navíc. Pokud to tu už někde bylo řečeno, tak pardon, ale není toto téma moc přehledné. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže říkáš, že konektor obyč páčky je rozměrově jiný než konektor páčky s tempomatem? To se mi nezdá. Myslel jsem, že bych do starého konektoru přidal chybějící kablíky, případně původní kablíky přepojil na druhým konci.

Editováno: , autor: Fajfy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

No, ono vůbec páčka za 6 kilo bude asi véélmi kvalitní.

 

A ještě koukám, že v Kelly mají pouze tlačítkovou :(

 

Když už, tak jedině kolébku.

 

 

EDIT:
Šel bych do toho: http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-fabia-facelift/svetla-blikace-tuning/ostatni/s-fabia-spinac-sm-svetel-tempomat-s-kabelazi-id:708.eshop

Ale stojí ještě o tři stovky víc, než Ty nechceš dát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu. Ale kabeláž mi už došla, stala mě 600 i s dopravou. A v Kelly mam rezervovanou tu tlačítkovou. Dneska jsem jel z Chorvatska, tak jsem si zařídil Audi A8, ta měla taky tuhle tlačítkovou a nějak mi nevadila. Zitra to budu zapojovat tak uvidime. Snad to nebude nějaké šméčko. Mimochodem jsem 18tiletý student, tak jsem chtěl nějakou levnější variantu. Ale je fakt, že na něčem se šetřit nedá. Uvidime :-)

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... protože jsi nevyzkoušel kolébku.

Rozdíl v ovládání je jak nebe a dudy. Prst na kolébce a je přidáváš a ubíráš. Pěkně stiskem, bez nutnosti nějakého přehmatavání, atd...

A co se týče ceny. Znáš přísloví "Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci." ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

.... protože jsi nevyzkoušel kolébku.

Rozdíl v ovládání je jak nebe a dudy. Prst na kolébce a je přidáváš a ubíráš. Pěkně stiskem, bez nutnosti nějakého přehmatavání, atd...

A co se týče ceny. Znáš přísloví "Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci." ?

mohl bys napsat jak se stim zachazi v provozu? tlacitko + a tlacitko - je jasny, co je mysleno napisem RES a SET a potom k cemu je prepinac ON/ OFF ... k aktivaci tempomatu?  Jeste je signalizovana na palubni desce kontrolka a kdy pripadne sviti a kdy ne, zajima me predface 2003 :-)  thx

603os004_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...