Přejít na obsah

Tempomat a všetko s nim súvisiace.


Pepa007

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj pánové.

Procetl jsem cely tenhle topic ohledne tempomatu. Hledal jsem zda funguje va Fabii 1.2 40kw. Na zacatku bylo psano ze ano a nekde ke konci zase ze ne. Proto se ptam odborniku co to uz montovali a zkousel do tehle motorizace. Bylo tu i neco o vymene skrtici klapky ale nikde nic o tom za jakou by se mela menit. Vim ze se to nedoporucuje az do 45kw.

Chlapi prosim nejakou odpoved.Dik

Jinak namontovany uz ho mam sice neodzkouseno v motoru nakodovano a montaz cca 45 minut.

Editováno: , autor: Tachos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jeste to nemam odzkouseno. Zatim jen jizda na placu cca 30km/h. S kablem KKL Vag mi to nechce adresu 66 zobrazit tak musim az v praci s Hexanem. No kdyby to na 40kw presto nemelo fungovat tak by me to ani nestvalo pac to mam zdarma a kabelaz jsem si udelal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

funguje v 1.2 40kw i když je tam brát potaz v možnost problémů s řj.

 

co vím z doslechu tak:

Vymena ridici jednotky motoru (nekdy neni nutno, resp. je nutno mit na konci cisla 033 a ne 032), vymena elektronicke klapky (nutna urcite), propojeni jednoho pinu ze svorkovnice pod palubkou do RJ motoru (od jisteho kalendarniho tydne roku 2004, nebot se setrilo par euro), cidlo na teplotu vzduchu do motoru. 

 

jakou máš komfortku?

Editováno: , autor: davcatuma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komfortku nemam ale jestli myslis BSG tak 6q1. Montoval jsem klimu tak jsem ji musel kvuli toho menit.No a na rj mam tedy 032 A. No a ta klapa se tam montuje z jakeho typu? Vymenit řj motoru by jeste nebyl tak velky problem no ale asi si nadale budu ohybat nart.

Editováno: , autor: Tachos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to tak je ze bych musel shanet jinou řj a hlavne prizpusobit nejakou jinou šk tak to asi kaslu. Jeste jedna vec. Pokud teda ta moje řj nepodporuje ten tempomat tak proc sla ta stara bez problemu prekodovat? Zitra se jeste kouknu pres hex kabel co mi to pise za nezmizle. :-)

Kdyby mel jeste nekdo nejaky napad tak napiste.

Cosby by mohl snad neco mit skladem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komfortku nemam ale jestli myslis BSG tak 6q1. Montoval jsem klimu tak jsem ji musel kvuli toho menit.No a na rj mam tedy 032 A. No a ta klapa se tam montuje z jakeho typu? Vymenit řj motoru by jeste nebyl tak velky problem no ale asi si nadale budu ohybat nart.

ty jsi montoval klimu do fabie? =-O byla to fuska? kolik veci si potreboval? taky bych ji chtel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybral jsem to z havarky vystrihal konektory a vyslo me to v polsku na 5 tisic. Delal jsem to asi dva dny bez pripravy kabelaze. Nakonec jsem jeste od Cosbyho kupoval BSG 6Q1 asi za litr.

Nekdy ji pouzivam jako motorovou brzdu :-). Je funkcni i pres diagnostiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to tak je ze bych musel shanet jinou řj a hlavne prizpusobit nejakou jinou šk tak to asi kaslu. Jeste jedna vec. Pokud teda ta moje řj nepodporuje ten tempomat tak proc sla ta stara bez problemu prekodovat? Zitra se jeste kouknu pres hex kabel co mi to pise za nezmizle. :-)

Kdyby mel jeste nekdo nejaky napad tak napiste.

Cosby by mohl snad neco mit skladem.

prekodovat lze vždy, ale nejde tempomat... vím že to nešlo u motoru AWY, ale nevím přesně které číslo jednotky

Editováno: , autor: Milhausek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, 

 

kdo z Brna poradí s odhalením problému. Mam FI 1,4 74Kw r.2000. Páčka je zapojena, originál kabeláž i tempomat aktivován. Stále je ale nefunkční. Diagnostika žádnou chybu nehlásí.  Zkoušel jsem jinou páčku i kabeláž stále žádná změna. Montoval to člověk ze škoda servisu . Nevíte kde by ještě mohla být chyba?? Bohužel po pročtení tohoto vlákna jsme nedokázal přijít na to, v čem je zakopaný pes. Děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Brno a okolie, nájde sa niekto kto by mi namontoval tempomat mam všetko len namontovat potrebujem 1.9 TDI 81 kw 2000 r.v.

za nejaku ludsku rozumnu cenu dakujem.

 

píšte prosim mail: pgchem@gmail.com alebo sem sukromna sprava mail skorej zbadam dakujem :)

Editováno: , autor: saykon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...