Přejít na obsah

Tempomat a všetko s nim súvisiace.


Pepa007

Doporučené příspěvky

Kláca: neboj půjde to, zvládneš to

NoiseR: čoveče, včera jsem si na tebe vzpomněl, když jsem jel Plzní

Kluci, tak si dejte sraz na půlce cesty, vždyť to máte po dálnici oba, za hoďku se potkáte. Jinak přeju šťastné cesty oběma.

-_-

Tak ja uz jsem zpet, tempomat super, nevim, jak jsem mohl jezdit bez nej :)

Jakr: Priste az pojedes, se ozvi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Tak som si uz aj na namontoval tempomat. Bola to trocha piplacka dostat sa k tomu konektoru za budikmi, ale je to nakoniec ok. -_-

Po montazi mi zacala svietit kontrolka airbagu. Zrejme sa zapisala do pamati chyba pocas montaze a je treba iba vymazat pamat chyb v rj airbagu. Na tom by nebolo mozno nic zvlastne keby VAG-COM nevypisoval to varovanie pre airbagy z roku 2000-2001, myslim, ze to bolo 6Q0 909 605 H (A). Ja mam modelovy rok 2001 (VIN), vyrobene 2000. :( Ako zistim aku rj airbagu mam, ked nemozem pouzit vagcom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Tak som si uz aj na namontoval tempomat. Bola to trocha piplacka dostat sa k tomu konektoru za budikmi, ale je to nakoniec ok. -_-

Po montazi mi zacala svietit kontrolka airbagu. Zrejme sa zapisala do pamati chyba pocas montaze a je treba iba vymazat pamat chyb v rj airbagu. Na tom by nebolo mozno nic zvlastne keby VAG-COM nevypisoval to varovanie pre airbagy z roku 2000-2001, myslim, ze to bolo 6Q0 909 605 H (A). Ja mam modelovy rok 2001 (VIN), vyrobene 2000. :( Ako zistim aku rj airbagu mam, ked nemozem pouzit vagcom?

nemam v tomhle moc zkusennosti, ale osobne, co se VAGu a airbagu tyce, jel bych si to nechat vymazat do servisu :) Das jim maximalne na kafe...

Pro ostatni poznamka, ze pred montazi je idealni odpojit baterku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Taxem se dneska vybicoval a taktez namontoval. A jenom chci doporucit, jak se dostat ke svorkovnici. Uplne v pohode to jde interierem, samo dolu plast pod volantem, odsroubovat svorkovnici s + (na pricnem nosniku), pak vyklopit RJ a stahnout dolu releove plato. Pak je bezproblemovy pristup k leve casti svorkovnice(viz. bidne foto)

post-10-1158516476.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Takže jestli to dobře chápu,tak MR05 se zapojuje na červený konektor a PIN 10 zůstává.Je to tak?

pokud mas v leve casti konektoroveho boxu hodne konektoru (typicky MR04 a niz), pak to bude takhle. Das ten kabel do bileho konektoru v leve casti pin 10 (uprostred nahore).

Pokud mas v leve casti konektoroveho boxu "prazdno", pak zapojujes takhle - jedna se o ten bilej kabel v cervenem konektoru... pin 6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po precteni hromady prispevku jsem stridave presvedceny ze to zvladnu a pak zase ze ne.

Palubka se mi sundavat moc nechce a tak po vcerejsi obhlidce mam obavu jestli nekda nahmatnu ten zaklety bily konektor na mezistene (zatim jsem nezahledl). Komfortka je vlevo u pojistek? To bude dalsi orisek a nakonec vytazeni pinu z konektoru na brzdovem pedalu - predpokladam, ze prave (pouze) na toto je potreba vypichovak, ktery je v navodu na montaz uveden. Dostanu ho ven i bez nej?

Navic me obcas nekdo postrasi, ze pri neopatrnym zachazeni kolem kabelaze pod pristrojovkou hrozi utrzeni dratku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po precteni hromady prispevku jsem stridave presvedceny ze to zvladnu a pak zase ze ne.

Palubka se mi sundavat moc nechce a tak po vcerejsi obhlidce mam obavu jestli nekda nahmatnu ten zaklety bily konektor na mezistene (zatim jsem nezahledl). Komfortka je vlevo u pojistek? To bude dalsi orisek a nakonec vytazeni pinu z konektoru na brzdovem pedalu - predpokladam, ze prave (pouze) na toto je potreba vypichovak, ktery je v navodu na montaz uveden. Dostanu ho ven i bez nej?

Navic me obcas nekdo postrasi, ze pri neopatrnym zachazeni kolem kabelaze pod pristrojovkou hrozi utrzeni dratku.

preto som daval dolu palubku:-) najjednoduchší prístup ku tomu konektoru.

vedla poistiek je BSG, komfortka jed nad pedálom plynu:-)

a nemusiš konektor vyťahovať, stačí ked tu izolaciu trochu odhrnieš a napajkuješ kablik na ten spravny a zaizoluješ:-)

a mne sa zda že tie kabliky su dosť pevne nato aby si ich utrhol:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nemusiš konektor vyťahovať, stačí ked tu izolaciu trochu odhrnieš a napajkuješ kablik na ten spravny a zaizoluješ:-)

No kdyz uz na origo kabelazi je ten konektor na na zapojeni vytahnuteho pinu a pripraven novy na zasunuti, tak proc ho nevyuzit :-)

tak to ano, ja som taky kabel nemal:-) a bol to origo:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...